suzuka

Artykuły - Suzuka (37)

 • Formuła 1. Tor Suzuka szykuje się na tajfun Hagibis

  Formuła 1. Tor Suzuka szykuje się na tajfun Hagibis

  Na torze Suzuka, gdzie w niedzielę ma być rozegrany wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii, 17. runda mistrzostw świata, trwają specjalne przygotowania związane ze spodziewanym uderzeniem tajfunu Hagibis. - Bezpieczeństwo jest najważniejsze - uważa szef ekipy Ferrari Mattia Binotto.
 • Sebastian Vettel: Tor Suzuka, w tym roku jest wyjątkowo zdradliwy

  Sebastian Vettel: Tor Suzuka, w tym roku jest wyjątkowo zdradliwy

  Lider klasyfikacji kierowców Formuły 1, Sebastian Vettel, podczas pierwszego treningu przed GP Japonii uszkodził bolid. Niemiec nie ukrywa, że popełnił błąd, ale przyznaje też, że tor jest w tym roku wyjątkowo zdradliwy.
 • Hughes: Robert Kubica będzie mistrzem świata

  Hughes: Robert Kubica będzie mistrzem świata

  Mark Hughes, ekspert BBC zajmujący formułą 1, kreuję w niedalekiej przyszłości Roberta Kubice na mistrza świata F 1. Jedynym warunkiem jaki musi być spełniony, aby Robert był najlepszym kierowcą na świecie, to lepszy samochód, od bolidu Renault R30.
 • Dlaczego odpadło koło?

  Dlaczego odpadło koło?

  Pech Roberta Kubicy. Zajmując trzecie miejsce w kwalifikacjach do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Japonii miał ogromną szansę na znakomity wynik na torze Suzuka.
 • Kubica stracił koło i zakończył wyścig o GP Japonii

  Kubica stracił koło i zakończył wyścig o GP Japonii

  Robert Kubica z teamu Renault zrezygnował z dalszej jazdy na trzecim okrążeniu wyścigu o Grand Prix Japonii, 16. eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Polak zjechał na pobocze toru Suzuka w wyniku utraty tylnego koła, a zajmował drugie miejsce w rywalizacji.
 • Vettel wygrywa w Japonii, Kubica kończy bez koła

  Vettel wygrywa w Japonii, Kubica kończy bez koła

  Sebastian Vettel wygrał Grand Prix Japonii w Formule 1 na torze Suzuka. Niemiecki kierowca Red Bulla wystartował z pierwszego miejsca i na tym samym miejscu dojechał do mety w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wyścigu nie ukończył Polak Robert Kubica, który na 3. okrążeniu wycofał się po tym, jak odpadło mu koło.
 • Hamilton: Wyczerpałem limit pecha

  Hamilton: Wyczerpałem limit pecha

  Lewis Hamilton z zespołu McLarena na przestrzeni trzech ostatnich weekendów wyścigowych, trzeci raz rozbił bolid. Anglik tym samym przysporzył sporo problemów sztabowi technicznemu, bowiem odbudowany bolid nie posiada wszystkich elementów, które były przeznaczone na tor Suzuka.
 • Deszcz będzie rozdawał karty na torze Suzuka?

  Deszcz będzie rozdawał karty na torze Suzuka?

  Wszystko wskazuję na to, że najbliższy wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii rozegrany zostanie w deszczu. Niewielkie opady spodziewane są podczas piątkowych sesji treningowych, intensywniej ma padać w sobotnich kwalifikacjach i samym wyścigu.
 • Kubica: Coraz trudniej walczyć z czołówką

  Kubica: Coraz trudniej walczyć z czołówką

  Robert Kubica z zespołu Renault trzeźwo ocenia swoje szanse w zbliżającym się Grand Prix Japonii na torze Suzuka. Polak wyklucza rywalizację z Ferrari, Red Bullem i McLarenem. Dodatkowo zwraca uwagę na wzrost formy zespołów Williams i Mercedes.GP.
 • Kubica na ulubionym torze

  Kubica na ulubionym torze

  W niedzielę najlepsi kierowcy wystartują w Grand Prix Japonii, 16. z 19 tegorocznych eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.