SUV-y

Artykuły - SUV-y (16)

 • Z czym kojarzy ci się słowo "prestiż"? Z X6, Q7 a może Range Roverem?

  Z czym kojarzy ci się słowo "prestiż"? Z X6, Q7 a może Range Roverem?

  Przeciętny polski fan motoryzacji, zapytany o prestiżowe, duże SUV-y, wymieni BMW X6, Audi Q7, Porsche Cayenne, być może jeszcze Lexusa RX. No dobrze, a Range Rover?
 • Nie lubisz niemieckiej motoryzacji? Cenisz amerykański styl i japońskie wykonanie? Kup RX-a

  Nie lubisz niemieckiej motoryzacji? Cenisz amerykański styl i japońskie wykonanie? Kup RX-a

  Jakie ryby są najbardziej lubiane przez lekarzy i prawników? Duże sumy. Jakie samochody uwielbiają kierowcy w drugiej dekadzie XXI wieku? Duże SUV-y.
 • Plany Forda. Mondeo dopiero za 2 lata, 3 nowe SUV-y

  Plany Forda. Mondeo dopiero za 2 lata, 3 nowe SUV-y

  W ostatnich dniach pisaliśmy o bezprecedensowym w skali europejskiej (w Ameryce zupełnie niedawno podobne plany realizowali wszyscy trzej najwięksi producenci) planie ratunkowym Forda.
 • Nowy SUV upadającej legendy

  Nowy SUV upadającej legendy

  Na salonie w Pekinie koncepcyjne SUV-y zaprezentowały nie tylko takie sławy, jak Lamborghini czy Bentley. Swoją wizję miejskiej "terenówki" pokazało również MG.
 • Czy to auto będzie zagrożeniem dla passata?

  Czy to auto będzie zagrożeniem dla passata?

  Koreańczycy przekonali nas już, że potrafią robić nieduże samochody oraz SUV-y, które mogą konkurować z najlepszymi. Czy podobnie będzie w przypadku limuzyny klasy średniej?
 • Lancer we wściekle niebieskim kolorze

  Lancer we wściekle niebieskim kolorze

  Samochody Mitsubishi sprzedają się w naszym kraju coraz lepiej. Prym wiodą auta terenowe (SUV-y), ale również kompaktowego lancera coraz częściej można spotkać na ulicach.
 • SUV-y od Alfy i Maserati

  SUV-y od Alfy i Maserati

  To już pewne - długo zapowiadane SUV-y ze znaczkiem Alfy Romeo zbudowane będą na płycie podłogowej jeepa grand cherokee.
 • Peugeot HR1

  Peugeot HR1

  Niewielkie, 3-drzwiowe SUV-y nie cieszyły się nigdy popularnością, jednakże Peugeot postanowił wprowadzić powiew świeżości do tej klasy, prezentując koncept o nazwie HR1.
 • Yeti to nie tańszy VW!

  Yeti to nie tańszy VW!

  Gdy się pojawiły, prawdziwi twardziele je wyśmiewali. Nabijali się z dołączanego napędu 4x4, braku reduktora czy blokad dyferencjału. SUV-y.
 • Najoszczędniejszy range rover

  Najoszczędniejszy range rover

  Chociaż prestiżowe SUV-y kojarzą nam się dziś głównie z takimi autami jak porsche cayenne czy audi Q7, żaden z tych pojazdów nie powstałby, gdyby nie range rover.

Filmy - SUV-y (1)

 • Wartym fortunę autem w grząskie błoto

  Jeździliśmy nowymi, przygotowanymi na rok 2014 autami z logo legendarnego Land Rovera. To Land Rover Discovery oraz Range Rovery: Hybrid, Evoque i Sport. Sprawdzaliśmy, czy pojazdy te są jeszcze prawdziwymi samochodami terenowymi czy już tylko luksusowymi SUV-ami, którymi strach zjechać z asfaltu. Efekt na filmie!