SUV

Artykuły - SUV (141)

 • RAV4, Land Cruiser czy Hilux, czyli jakie auto z napędem 4x4 wybrać?

  RAV4, Land Cruiser czy Hilux, czyli jakie auto z napędem 4x4 wybrać?

  Samochody z napędem 4x4 pozwalają sprawnie poruszać się niezależnie od pory roku, pogody, rodzaju i stanu nawierzchni. Nic dziwnego, że tak chętnie są wybierane nie tylko przez miłośników off-roadu, ale wszystkich tych, którym zdarza się jeździć po zniszczonym asfalcie i polnych drogach. Prezentujemy mały ranking samochodów z napędem na 4 koła, znajdujących się w ofercie japońskiej marki Toyota. Znajdziemy w niej crossovery, SUV-y, a także rasowe auta 4x4 - pickupy i terenówki.
 • W czym tkwi tajemnica popularności SUV-ów?

  W czym tkwi tajemnica popularności SUV-ów?

  Moda na SUV-y jest obecnie najsilniejszym trendem w całej motoryzacji i trwa już od lat 90., gdy zaczęła się w USA.
 • IIHS sprawdził popularne w Europie SUVy. Zaskakujące wyniki

  IIHS sprawdził popularne w Europie SUVy. Zaskakujące wyniki

  IIHS - amerykański instytut skupiający się na badaniu poziomu bezpieczeństwa nowych aut oferowanych na lokalnym rynku - przeprowadził próby zderzeniowe siedmiu popularnych pojazdów segmentu SUV. Wszystkie przetestowane modele oferowane są również w Europie. Niestety, wyniki nie napawają optymizmem!
 • Borgward zapowiada premierę swojego SUVa

  Borgward zapowiada premierę swojego SUVa

  Zapomniany niemiecki producent planuje powrócić w wielkim stylu, prezentując na salonie we Frankfurcie swój pierwszy, nowy model.
 • Używane SUVy - które są najbardziej niezawodne?

  Używane SUVy - które są najbardziej niezawodne?

  Samochody z segmentu SUV od lat cieszą się ogromną popularnością. Łączą komfort auta osobowego z możliwościami lekkiej terenówki. Takie było przynajmniej założenie, gdy powstawał pierwszy SUV na świecie — Toyota RAV4.
 • Uterenowione kombi

  Uterenowione kombi

  Auta terenowe są w modzie, ale tak naprawdę mało kto oczekuje po nich zdolności do pokonywania przeszkód. Jeżdżą głównie w miastach, czasem po autostradach. Mają być komfortowe jak dobrej klasy limuzyny.
 • Tak wygląda nowy chevrolet trax. Premiera już niebawem

  Tak wygląda nowy chevrolet trax. Premiera już niebawem

  W palecie Chevroleta pojawi się wkrótce zupełnie nowy model. Na wrześniowym salonie motoryzacyjnym w Paryżu amerykańska marka zaprezentuje oficjalnie SUV-a o nazwie trax.
 • Suzuki grand vitara. Ten SUV poradzi sobie w terenie

  Suzuki grand vitara. Ten SUV poradzi sobie w terenie

  Suzuki grand vitara to kompaktowy SUV produkowany od 1998 roku. Obecna generacja zadebiutowała na rynku w 2005 roku, drobne zmiany zostały wprowadzone trzy lata później.
 • To będzie najdroższy samochód klasy SUV na świecie!

  To będzie najdroższy samochód klasy SUV na świecie!

  Chociaż zaprezentowany na salonie w Genewie SUV Bentleya o nazwie EXP 9F spotkał się raczej z chłodnym przyjęciem, Brytyjczycy nie rezygnują z rozwijania tego projektu.
 • Nowy SUV upadającej legendy

  Nowy SUV upadającej legendy

  Na salonie w Pekinie koncepcyjne SUV-y zaprezentowały nie tylko takie sławy, jak Lamborghini czy Bentley. Swoją wizję miejskiej "terenówki" pokazało również MG.

Filmy - SUV (15)