suszenie

Artykuły - Suszenie (4)

 • Jak dobrze wysuszyć pranie? Ekspert radzi

  Jak dobrze wysuszyć pranie? Ekspert radzi

  Oferta suszarek do prania jest naprawdę duża. Jak wybrać najlepszą? Na to pytanie odpowiedziała blogerka Kinga Petrus, która doradziła, jakie rozwiązania są najlepsze, kiedy mamy mały balkon lub łazienkę.
 • CTE ma umowę z Ross Oil na suszenie mikrosfery

  Notowana na NewConnect spółka Cenospheres Trade & Engineering (CTE) rozpoczyna współpracę z rosyjską firmą Ross Oil. Kontrakt z Rosjanami dotyczy suszenia i frakcjonowanie mikrosfery na zlecenie. Wartość umowy to 200 tys.-375 tys. euro.
 • Jak prawidłowo suszyć zioło?

  Jak prawidłowo suszyć zioło?

  Słoneczna pogoda sprzyja zbiorze surowca zielarskiego. Młode pędy ziół, które jeszcze nie kwitną, idealnie nadają się na suszenie.
 • Bronisze: Na święta tańsze cytrusy i suszone grzyby

  Bronisze: Na święta tańsze cytrusy i suszone grzyby

  Na rynku hurtowym w Broniszach k. Warszawy nie brakuje przed świętami owoców, warzyw i grzybów. Tańsze niż rok temu są cytrusy i suszone prawdziwki; nieco więcej kosztują warzywa, droga jest kiszona kapusta. Handlowcy w przyszłym tygodniu spodziewają się wzmożonych zakupów.

Filmy - Suszenie (4)

 • Posłuszny corgi dzielnie znosi suszenie

  Ten corgi nie przepada może za zabiegami pielęgnacyjnymi, ale jest wyjątkowo posłuszny. Na sygnał „ręce do góry!” psiak dzielnie staje na dwóch łapach i daje się wysuszyć. (STORYFUL/x-news)
 • Posłuszny corgi dzielnie znosi suszenie

  Ten corgi nie przepada może za zabiegami pielęgnacyjnymi, ale jest wyjątkowo posłuszny. Na sygnał „ręce do góry!” psiak dzielnie staje na dwóch łapach i daje się wysuszyć. Urocze? (STORYFUL/x-news)
 • Jak suszyć owoce i warzywa?

  Jak suszyć warzywa i owoce? Opowiedziała o tym w kuchni programu Sylwia Majcher. Blogerka kulinarna przygotowała tatar z suszonych pomidorów oraz pieczoną dynię z panko. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dmuchawa do liści pomocnikiem w kuchni?

  Zmywarka do naczyń jest świetnym urządzeniem. Niektórzy jej posiadacze oczekują niestety, że wyjęte z niej rzeczy będą suche od razu po skończonym cyklu. Bohater materiału do nich należy i nie mógł doczekać się efektu finalnego. Dmuchawa do liści okazała się idealnym rozwiązaniem tego problemu. (STORYFUL/x-news)