surówka

Artykuły - Surówka (7)

 • Surówka z czerwonej kapusty

  Surówka z czerwonej kapusty

  To prawdziwa bomba witaminowa. Warto, żeby zagościła na świątecznym stole.
 • Wspaniała surówka

  Wspaniała surówka

  Doskonały dodatek do obiadu.
 • Pierwsza surówka

  Pierwsza surówka

  Czy rocznemu dziecku można już dać surówkę ze świeżych warzyw, np. białej kapusty czy marchewki?
 • Marchewka, gruszka, migdały

  Marchewka, gruszka, migdały

  Oto surówka, która może być dodatkiem do drugiego dania, albo deserem. Smakuje naprawdę wyśmienicie, zawiera mało kalorii i dostarcza naszemu organizmowi wielu cennych składników odżywczych.
 • Dieta bezglutenowa: Kotleciki rybne

  Dieta bezglutenowa: Kotleciki rybne

  Pyszny i sprawdzony sposób na rybę w nowej odsłonie, specjalnie dla małych alergików.
 • Zawarcie umowy na dostawy surówki

  Zarząd Centrozap SA informuje, że w dniu 9 kwietnia 2001r. zawarł z Hutą Szczecin SA umowę na dostawy surówki odlewniczej dla Odlewni Centrozap Sp. z o.o. w Kutnie, Odlewni Żeliwa Śrem SA w Śremie i Odlewni Centrozap-Defka Sp. z o.o. w Dzierżoniowie. Wymienione odlewnie wchodzą w skład grupy kapitałowej Centrozap SA, są podmiotami zależnymi w rozumieniu przepisów o rachunkowości. Umowa obejmuje dostawy w drugim kwartale 2001r. Zamówienie na surówkę ma wartość 4.321 tys. zł netto. O prognozach do
 • Zamówienie na dostawy surówki z Hut

  Zarząd Centrozap SA informuje, że w dniu 19 marca 2001 r. zawarł z Hutą Szczecin SA umowę na dostawy surówki odlewniczej dla Odlewni Centrozap Sp. z o.o. w Kutnie, Odlewni Żeliwa Śrem SA w Śremie i Odlewni Centrozap-Defka Sp. z o.o. w Dzierżoniowie. Zamówienie na surówkę ma wartość 2.145 tys. zł netto. W miesiącu lutym Centrozap SA zakupił z Huty Szczecin SA surówkę o łącznej wartości 1.244 tys. zł. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Centrozap SA zakupił z Huty surówkę o szacunkowej wartości 10.000 t

Filmy - Surówka (11)

 • Szybka surówka z białej kapusty i nie tylko

  Surówki to konieczny dodatek do niemal każdego dania głównego. Doskonale podkreśla smak, ale też nasyca - to zwykle największa i najważniejsza porcja warzyw dla wielu z nas w ciągu każdego dnia. Oto przepis na ekspresową surówkę z białej kapusty z wybornymi dodatkami - zobaczcie, jak łatwo ją zrobić!
 • Klasyczna surówka z kapusty i marchewki

  Surówka z kapusty i marchewki to jeden z najprostszych przepisów na domową, szybką surówkę, która świetnie sprawdzi się z większością dań obiadowych. Wyrazisty smak kapusty w połączeniu z delikatną, lekko słodką marchewką - to doskonały smak, który wielu przypomni dzieciństwo. Oprócz pysznego smaku, sama surówka jest też niebywale zdrowa - to kolejna porcja witamin i mikroelementów, których nie może zabraknąć w czyjejkolwiek diecie!
 • Zielona surówka - jak ją zrobić?

  Surówki to znakomity sposób na lekki, pyszny dodatek warzywny do obiadowych dań głównych czy warzywną przekąskę, która sprawdzi się w menu każdego! Zielona surówka według naszego przepisu to połączenie soczystych ogórków z odrobiną jabłek, soku cytrynowego, zielonej sałaty i zaskakujących jak na surówkę dodatków - imbiru i mięty. A wszystko to w delikatnym, niezbyt tłustym sosie jogurtowym z koperkiem i solą.
 • Przepis na duszoną marchew z cebulą

  Przepis na duszoną marchew z cebulą to znakomity sposób na domowy, ciepły dodatek warzywny do obiadowych dań głównych. Połączenie słodkiej, delikatnej marchewki z kruchą, wyrazistą w smaku cebulą, a wszystko uduszone na oliwie i maśle z odrobiną przypraw i cukru - będziecie zachwyceni tym smakiem!