Film - Supermodelka Plus Size

Artykuły - Supermodelka Plus Size (38)

 • Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  W finałowym odcinku "#Supermodelki Plus Size" dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań, ekspertka programu Macademian Girl.
 • Naga sesja nie pomogła. Spada widownia "#Supermodelki Plus Size"

  Naga sesja nie pomogła. Spada widownia "#Supermodelki Plus Size"

  Siódmy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" zanotował najniższą oglądalność w historii show. Widzów nie udało się przyciągnąć zapowiedzią nagiej sesji zdjęciowej, w której wzięły uczestniczki programu.
 • "#Supermodelka Plus Size": Zakryta nagość i Rafał Maserak

  "#Supermodelka Plus Size": Zakryta nagość i Rafał Maserak

  W środowy wieczór o tytuł #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko sześć uczestniczek. Rywalizacja o wygraną przybiera na sile. W ubiegłym tygodniu między dziewczynami doszło do ostrego spięcia, ale jak się okazało, oczyściło ono atmosferę jedynie na chwilę. Poza układaniem osobistych relacji, w siódmym odcinku na mieszkanki domu modelek czekały kolejne zadania, m.in. sesja nago, pokaz w artystycznych nakryciach głowy i warsztaty z Rafałem Maserakiem.
 • "#Supermodelka Plus Size": Przełamywanie barier w sesji pełnej nagości

  "#Supermodelka Plus Size": Przełamywanie barier w sesji pełnej nagości

  Siódmy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" pokaże, że wszystkie dotychczasowe zadania, z którymi mierzyły się uczestniczki, nie były takie trudne. Prawdziwy problem pojawi się teraz, kiedy dziewczyny będą miały stanąć przed obiektywem aparatu bez makijażu i pełnej stylizacji, a nawet... całkiem nago.
 • Zuzanna Zakrzewska: Taka już jestem

  Zuzanna Zakrzewska: Taka już jestem

  Kiedyś marzyła, by dorównać szczuplejszym koleżankom, dziś akceptuje swój rozmiar 42/44. Zuzanna Zakrzewska, uczestniczka programu o modelkach plus size, wierzy, że zmieni on podejście do kobiet o rozmiarze większym niż zero.
 • "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  Fizyczny wycisk, wymagająca sportowa sesja i sprawdzian z panowania nad własnym ciałem i emocjami - w środowy wieczór o tytuł pierwszej polskiej #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko osiem dziewczyn. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a zadania - trudniejsze.
 • "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczki w nagiej sesji

  "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczki w nagiej sesji

  W najbliższym odcinku "#Supermodelki Plus Size" na dziewczyny czeka jedna z najtrudniejszych sesji, bo przed obiektywem Emila Bilińskiego staną nago. Zaprezentują się też w pokazie glamour w wyjątkowych nakryciach głowy.
 • Rafał Maślak: W kobietach cenię pewność siebie

  Rafał Maślak: W kobietach cenię pewność siebie

  "Pewność siebie dodaje kobiecie atrakcyjności" - uważa Rafał Maślak. Nam opowiada, na co zwraca uwagę, oceniając kandydatki na Supermodelkę Plus Size.
 • "#Supermodelka Plus Size": Sesja z psychologiem, szybkie randki i pokaz w seksownej bieliźnie

  "#Supermodelka Plus Size": Sesja z psychologiem, szybkie randki i pokaz w seksownej bieliźnie

  Rozmowy o bolesnej przeszłości, wzruszające spotkanie z bliskimi, test pewności siebie w relacjach damsko męskich i wymagający pokaz w bieliźnie przed męską publicznością. W domu modelek zostało już tylko dziesięć dziewczyn. Piąty odcinek "#Supermodelki Plus Size" był dla nich szczególnie trudny.
 • "#Supermodelka Plus Size": Nowy początek

  "#Supermodelka Plus Size": Nowy początek

  W trzecim odcinku programu "#Supermodelka Plus Size" finałowa piętnastka zamieszka w domu modelek. Jednak zanim uczestniczki będą mogły świętować sukces, czekają je momenty, które przypomną im najtrudniejsze chwile życia...

Zdjęcia - Supermodelka Plus Size (12)

 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Naga sesja
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem
 • film.interia.pl
  "Supermodelka Plus Size": Sesja z modelem

Filmy - Supermodelka Plus Size (23)

 • "Supermodelka Plus Size": Finał [promo]

 • "#Supermodelka Plus Size": Zuza w swoim żywiole

  W ósmym odcinku "#Supermodelki Plus Size" uczestniczki wezmą udział w sesji zdjęciowej w klimacie pin-up, autorstwa Kajusa Pyrza. Zuza poczuje się jak ryba w wodzie i doskonale wczuje się w rolę seksownej ikony lat 50. Nigdy wcześniej nie wykorzystała swojego talentu i zacięcia aktorskiego aż tak! Czy pozostałe dziewczyny poradzą sobie równie dobrze?
 • "#Supermodelka Plus Size": Pokazała swoje najgorsze oblicze

  Ósmy odcinek "#Supermodelki Plus Size" rozpocznie poważna rozmowa uczestniczek. W ubiegłą środę, po odpadnięciu z programu Justyny, z ust dziewczyn padły gorzkie słowa w stronę Patrycji. Kandydatki obwiniały ją o werdykt, a Joanna stwierdziła nawet, że Patrycja nie nadaje się na bycie supermodelką. Teraz przyzna, że pokazała swoje najgorsze oblicze, którego się wstydzi.
 • "#Supermodelka Plus Size": Rozwaliła system

  W siódmym odcinku "#Supermodelki Plus Size" odbędzie się wyjątkowy pokaz najpiękniejszych nakryć głowy, autorstwa modystek Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Uczestniczki wystąpią w stylizacjach nawiązujących do spektakli, z których dostaną kapelusze. Kasia wywoła zachwyt jurorów, a Ewa Minge stwierdzi, że "rozwaliła system". Czy innym kandydatkom też pójdzie tak dobrze? A może nadal będzie udzielał się stres po nagiej sesji zdjęciowej?
 • "#Supermodelka Plus Size": Nago przed całą Polską?!

  Program „#Supermodelka Plus Size” stawia przed uczestniczkami zadania wymagające od nich coraz więcej odwagi. W siódmym odcinku czeka na nie jedna z najtrudniejszych sesji, bo przed obiektywem Emila Bilińskiego staną zupełnie nago. Czy dziewczyny poradzą sobie z wyzwaniem, które wywoła łzy nawet bardzo pewnej siebie Joanny? Czy naga sesja będzie przeszkodą nie do pokonania na drodze do wygranej?
 • "#Supermodelka Plus Size": Naturalnie piękna Patrycja

  Siódmy odcinek „#Supermodelki Plus Size” to kolejne zadania stawiane przed uczestniczkami. Jednym z nich będzie spontaniczna sesja zdjęciowa autorstwa Emila Bilińskiego, podczas której dziewczyny zapozują w codziennych porannych sytuacjach. Przyłapane rano w pidżamach, bez makijażu zaprezentują swoje naturalne piękno. Czy wszystkim pójdzie tak dobrze jak Patrycji?
 • "#Supermodelka Plus Size": Bawi się uczuciami innych?

  W siódmym odcinku "#Supermodelki Plus Size" atmosfera w domu modelek ulegnie diametralnej zmianie. Uczestniczki obwiniają Justynę, że to przez nią odpadły ulubienice wszystkich, Kasia i Julita. Ich zdaniem Justyna nie jest szczera i bawi się uczuciami pozostałych dziewczyn. Czy poważna rozmowa spowoduje, że stosunki między kandydatkami znowu będą dobre?
 • "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczki nago

  Siódmy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” pokaże, że wszystkie dotychczasowe zadania, z którymi mierzyły się uczestniczki, nie były takie trudne. Prawdziwy problem pojawi się teraz, kiedy dziewczyny będą miały stanąć przed obiektywem aparatu bez makijażu i pełnej stylizacji, a nawet… całkiem nago.
 • "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczki cheerleaderkami

  Szósty odcinek "#Supermodelki Plus Size" zakończy zadanie, o jakim marzą miliony dziewczyn, ale też mnóstwo z nich boi się podjąć to wyzwanie. Pokaz cheerleadingu podczas meczu Polska - USA, w ramach rozgrywek Ligi Światowej, to rzucenie uczestniczek na bardzo głęboką wodę. Występ mógł je sparaliżować, ale też mógł pozwolić im rozwinąć skrzydła. Jak sobie poradzą w tym niezwykle trudnym zadaniu?
 • "Supermodelka Plus Size": Nie ufa fotografowi

  W szóstym odcinku "#Supermodelki Plus Size" uczestniczki zmierzą się ze sportową sesją zdjęciową. Joanna, która będzie musiała pozować w blokach startowych, zestresuje się tym, jak wygląda jej ciało. Czy pod skorupą pewności siebie dziewczyna ukrywa kompleksy i wcale nie jest tak dumna ze swojego ciała, jak o tym mówi? Jak poradzi sobie podczas sesji?