Supermen Lovers

Artykuły - Supermen Lovers (3)

 • Supermen Lovers: Reality show to pułapka

  Supermen Lovers: Reality show to pułapka

  Muzyka elektroniczna nie zawiera najczęściej żadnego przesłania. W przypadku Supermen Lovers - projektu założonego przez pochodzącego z Paryża Gauillaume'a Atlana, sprawa ma się zupełnie inaczej. Artysta stara się, by jego albumy opowiadały konkretne historie. W wywiadzie dla INTERIA.PL muzyk zgodził się zdradzić, o czym mówi jego ostatnia płyta zatytułowana "The Player".
 • Superman Lovers: Święta z rodziną

  Superman Lovers: Święta z rodziną

  Superman Lovers to owoc twórczości jednego człowieka - 27-letniego Francuza Gauillaume'a Atlana. W wywiadzie dla INTERIA.PL muzyk zdradził, że chociaż bardzo dużo podróżuje, to święta na pewno spędzi z bliskimi, w rodzinnym Paryżu.
 • Superman Lovers: "Tylko dwie linie melodyczne"

  Superman Lovers: "Tylko dwie linie melodyczne"

  Superman Lovers to owoc twórczości jednego człowieka - 27- letniego Gauillaume'a Atlana. Paryżanin niewiele miał z początku wspólnego ze światem klubów i sceną dance, gdyż przez 10 lat uczył się w konserwatorium grać klasykę. W rozmowie z INTERIA.PL wyjaśnił, co spowodowało, że zajął się muzyką elektroniczną. Przypomnijmy, że w ten weekend Superman Lovers będzie można posłuchać na koncertach w Polsce.