sukienki

Artykuły - Sukienki (56)

 • Najmodniejsze kreacje sylwestrowe: na bal, do klubu i na domówkę

  Najmodniejsze kreacje sylwestrowe: na bal, do klubu i na domówkę

  Z sondaży wynika, że ponad 70 proc. Polaków imprezę sylwestrową zamierza zorganizować w domu. I choć coraz rzadziej ostatnią noc w roku spędzamy na wystawnych balach i eleganckich bankietach, wciąż mamy potrzebę jej celebracji. Uroczysty charakter wieczoru najlepiej oczywiście podkreślić strojem. Co założyć, by czuć się pięknie, ale też komfortowo? Oto nasze propozycje!
 • Pastele: Modowy zwiastun wiosny

  Pastele: Modowy zwiastun wiosny

  Nic tak jak pastele nie podkreśla lekkości i delikatności stylizacji. Rozbielone odcienie klasycznych kolorów wnoszą do szafy zwiewność i ulotność, a dodatkowo pasują do każdego typu urody. Nie wierzysz? Czas się przekonać. Poznaj kilka sposobów i przydatnych porad odnośnie noszenia pasteli i kliknij lub zmierz na żywo ubrania w tych trendach. Zaproś wiosnę do swojej szafy!
 • Najmodniejsze sukienki imprezowe na wiosnę 2019

  Najmodniejsze sukienki imprezowe na wiosnę 2019

  W weekendy mamy dla siebie więcej czasu, a wiosna sprawia, że chcemy wychodzić. Wybierz piękną sukienkę imprezową z wiosennej oferty sieciówek, idź na tańce i uśmiechnij się.
 • Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Ten sam scenariusz powtarza się co roku. Kończą się święta i uświadamiamy sobie, że do Sylwestra zostało ledwie kilka dni. I o ile nie zawsze same przygotowujemy przyjęcie, o tyle jeden problem dotyczy niemal wszystkich, niezależnie od planów. Mowa o wyborze sylwestrowej kreacji.
 • Sukienka w groszki dla kobiet w każdym wieku

  Sukienka w groszki dla kobiet w każdym wieku

  Sukienki w kropki kojarzą nam się albo z małymi dziewczynkami, albo ze starszymi paniami, które kupiły jakiś ciuch jeszcze w latach 80' i do tej pory czasem go używają. Czy słusznie?
 • Różowe królowe

  Różowe królowe

  Może być bardzo twarzowy i w dobrym guście.
 • Przetańczyć całą noc

  Przetańczyć całą noc

  Moda w karnawale pozwala na większą ekstrawagancję. Teraz możemy się bawić! Nie oznacza to jednak, że przestają obowiązywać wszelkie zasady. Sprawdź, kto zaszalał z klasą...
 • Słynna sukienka Judy Garland sprzedana za ok. 0,5 mln dolarów

  480 tys. dolarów zapłacił nabywca słynnej sukienki w niebiesko-białą kratkę, którą miała na sobie Judy Garland w "Czarnoksiężniku z krainy Oz", podczas aukcji zakończonej w sobotę (czasu miejscowego) w Los Angeles.
 • Wydała fortunę na sukienkę

  Wydała fortunę na sukienkę

  Amerykańska gwiazda pop Lady Gaga zapłaciła rekordową sumę za sukienkę zaprojektowaną przez nieżyjącego już Alexandra McQueena.
 • Jaką suknię wieczorową wybrać?

  Jaką suknię wieczorową wybrać?

  Wiązana, w kształcie litery A, a może typu „empire”? Pomagamy wybrać model sukni wieczorowej.

Filmy - Sukienki (4)

 • Seksowny wygląd zimą według gwiazd

  Lato dopiero się zaczyna, ale projektanci już przedstawiają nam swoje propozycje na zimowe miesiące. O niezawodny patent na szykowny i seksowny zimowy look zapytaliśmy gwiazdy obecne na pokazie Mariusza Brzezińskiego.
 • "Tańczące sukienki" na wiosnę

  Właścicielka domu mody "La Mania", Joanna Przetakiewicz, o tym, co znaczy doskonały styl oraz jaka będzie wiosna w modzie.
 • Powabne sukienki

  9 czerwca w studiu Hollywood w Warszawie odbył się wielki finał konkursu "Zostań modelką z Bravo Girl i D'vision". Podczas wieczoru można było również obejrzeć najnowszą kolekcję światowych projektantów, m. in. Stelli McCartney i Vivienne Westwood.
 • "Kocham sukienki"

  Małgorzata Lewińska , polska aktorka, była gościem pokazu najnowszej kolekcji, projektantki Ewy Minge.