suchy

Artykuły - Suchy (30)

 • Kobieta zadbana

  Kobieta zadbana

  Kilka sprawdzony porad dla kobiet dbających o wygląd.
 • Suchy szampon – jak go używać?

  Suchy szampon – jak go używać?

  Czasem wstaję tak późno, że na umycie głowy nie starcza mi czasu, a włosy nie wyglądają najlepiej... Koleżanka doradziła mi suchy szampon. Jak się go stosuje? Iza (21 lat), Malbork
 • Co robić, by leki leczyły bezpiecznie

  Co robić, by leki leczyły bezpiecznie

  Z ulotki dowiesz się np. kto nie powinien stosować danego leku.
 • Kaszel – zwalcz go skutecznie!

  Kaszel – zwalcz go skutecznie!

  Suchy lub mokry, poranny, nocny, dziwnie brzmiący... Wyjaśniamy, jakie mogą być przyczyny kaszlu i co mu zaradzi.
 • Jaki jest kaszel alergiczny: suchy czy mokry?

  Jaki jest kaszel alergiczny: suchy czy mokry?

  Ostatnio coraz więcej młodych rodziców zwraca się do nas z pytaniem, jaki kaszel: suchy czy mokry może sygnalizować, że dziecko cierpi na alergię.
 • Noe dostrzegł suchy ląd

  Noe dostrzegł suchy ląd

  Angela Merkel i Nicolas Sarkozy znaleźli wspólną drogę do wyjścia z kryzysu. Całość planów zaprezentują dopiero w czwartek. Pod ścianą postawił ich też Standard & Poor's, który chce obniżyć ratingi większości państw strefy euro, w tym Niemiec i Francji.
 • Falstart mistrza Polski i oczekiwanie na powrót Sucha

  Wygrana i porażka - to bilans mistrza Polski Olimpii-Unii Grudziądz w konfrontacjach z beniaminkami superligi tenisistów stołowych. W meczu z Alfą Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski (1-3) zabrakło w składzie indywidualnego mistrza kraju Bartosza Sucha.
 • Tomicki zastąpił kontuzjowanego Sucha

  Jarosław Tomicki zastąpił kontuzjowanego mistrza Polski Bartosza Sucha w składzie na indywidualne mistrzostwa świata w tenisie stołowym, które w dniach 8-15 maja odbędą się w Rotterdamie.
 • Kontrakt na dostawy mikrosfery suchej

  Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację o kolejnym podpisanym kontrakcie na zakup 1 tyś ton mikrosfery szarej - suchej przez Partnera z Europy Wschodniej, z którym Eko Export S.A. współpracuje od roku. Rozpoczęcie dostaw ma nastąpić we wrześniu 2010r. a ich zakończenie pod koniec października 2010r. Wartość kontraktu przekracza 10% kapitału własnego Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papie
 • Powstała "sucha woda"

  Powstała "sucha woda"

  Określenie "sucha woda" brzmi mniej więcej tak jak "czarna biel", jednak naukowcy zawzięli się i stworzyli wodę? w proszku. W jakim celu?

Filmy - Suchy (1)

 • Pielęgnacja skóry suchej

  Skóra sucha jest bardzo wrażliwa na słońce, zimny wiatr i słoną wodę. Dlatego, wybierając się na plażę, a zimą na narty, stosuj kremy z najwyższym faktorem. W dni wietrzne dodatkowo zabezpiecz skórę kosmetykami natłuszczającymi.