Subaru Forester

Artykuły - Subaru Forester (8)

 • Subaru Forester po zmianach. Trafi również do Europy?

  Subaru Forester po zmianach. Trafi również do Europy?

  Amerykański oddział Subaru zaprezentował właśnie odświeżoną wersję modelu Forester. Co zmieniło się w popularnym kombi z Japonii?
 • Subaru Forester tS. Prawie jak STI

  Subaru Forester tS. Prawie jak STI

  ​Subaru zaprezentowało Forestera w wersji tS, czyli "tuned by STI". Samochód stanowi odmianę pośrednią między klasycznym Foresterem a "prawdziwym" STI, przy czym Forester w tej ostatniej wersji nie występuje.
 • Nowe subaru forester

  Nowe subaru forester

  Popularny crossover Subaru właśnie przeszedł klika drobnych zmian, zaś my sprawdziliśmy, na ile są one zauważalne.
 • Do pracy na skróty

  Do pracy na skróty

  Porówanie: Seat Altea Freetrack 2.0 TSI 200 KM/Skoda Octavia Scout 2.0 TDI/Subaru Forester 2.0 XC WIN
 • Bezpieczny Forester

  Bezpieczny Forester

  Przeprowadzone w ramach NCAP badania wykazują, że Subaru Forester jest samochodem - w swej klasie - który w przypadku zderzenia bocznego jak żaden inny gwarantuje swym pasażerom najlepszą ochronę.
 • Nowy forester

  Nowy forester

  W 1997 roku na europejskim rynku pojawiło się subaru forester. Od tego czasu pojazd ten znalazł ponad 65.000 nabywców. Podczas zakończonego niedawno salonu samochodowego w Genewie zaprezentowano nowy model tego auta. Stały napęd wszystkich kół i umożliwiający uzyskanie najniżej położonego środka ciężkości leżący silnikiem "bokser" to atrybuty, które w nowym modelu zapewnią unikalne w swej klasie prowadzenie i aktywne bezpieczeństwo.
 • Nowa wersja subaru forester

  Nowa wersja subaru forester

  Cieszący się, ze względu na niezawodność, dynamikę oraz bardzo dobre dostosowanie do polskich warunków drogowych, szybko rosnącą popularnością subaru forester doczekał się jeszcze przed nadchodzącą zimą wersji specjalnej anniversary .
 • Nowe subaru forester

  Nowe subaru forester

  W sieci sprzedaży Subaru pojawił się już nowy model forestera. Zmianom optycznym uległy zderzaki samochodu, pokrywa silnika oraz atrapa chłodnicy. Ponadto nowy kształt uzyskały zarówno lampy tylne, jak i przednie, których zmieniona konstrukcja zdecydowanie polepsza oświetlenie drogi . Zmieniona została także geometria zawieszenia, której najwidoczniejszym efektem jest znacznie zmniejszona tendencja do "zanurzania" przodu samochodu przy gwałtownym hamowaniu.