Film - Stylu

Artykuły - Stylu (58)

 • Socha: Nie jestem ikoną

  Socha: Nie jestem ikoną

  Małgorzata Socha od dzieciństwa marzyła o tym, że będzie aktorką. Jednak jak przyznaje, tytuł ikony stylu to już dla niej pewne obciążenie. "Jestem za młoda, żeby być ikoną" - mówi.
 • To się nazywa powrót!

  To się nazywa powrót!

  Monika Mrozowska zdradza, jak wrócić do pracy w świetnym stylu i dobrze wychować swoje dzieci.
 • Wie, jak zaskoczyć publiczność

  Wie, jak zaskoczyć publiczność

  W wielkim stylu wróciła na mały ekran. Diwę polskiej sceny oglądaliśmy w spektaklu "Boska!" i wciąż możemy podziwiać w serialu "Bez tajemnic".
 • Rozmawiają o seksie

  Rozmawiają o seksie

  Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po sześciu latach z jesiennej ramówki TVN Style znika "Lekcja stylu", a Jolantę Kwaśniewską będziemy teraz widywać w zupełnie nowym programie. I to nie samą, lecz ze współprowadzącą, którą zna tak dobrze jak nikt inny - Aleksandrą Kwaśniewską.
 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.
 • Miłość w stylu Hollywood

  Miłość w stylu Hollywood

  Znani, piękni, bogaci. Pełni dobrych chęci, w dodatku gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Katie Holmes i Tomie Cruise to para marzeń. Nic dziwnego, że Hollywood i paparazzi ich kochają. Czy para rzeczywiście jest szczęśliwa?
 • Von Trier: W stylu "Titanika"?

  Von Trier: W stylu "Titanika"?

  Pierwszy zwiastun "Melancholii", nowego filmu Larsa von Triera, podziałał na wyobraźnię widzów na całym świecie, budząc żywiołowe reakcje i powodując lawinę komentarzy w internecie. Twórca filmu, w jedynym jak na razie wywiadzie, postanowił zdradzić kilka dodatkowych szczegółów dotyczących jego najnowszej produkcji.
 • Wróciła w wielkim stylu

  Wróciła w wielkim stylu

  Po urodzeniu synka i rozstaniu z jego ojcem Weronika Książkiewicz zaszyła się w rodzinnym Poznaniu. To mógł być koniec jej kariery. Ale ona... rozkwita!
 • Emma Watson ikoną stylu

  Emma Watson ikoną stylu

  20-letnia aktorka Emma Watson, odtwórczyni roli Hermiony w filmach o Harrym Potterze, odebrała prestiżową nagrodę najbardziej stylowej osoby przyznawaną przez magazyn "Elle".
 • Powstanie film o Eltonie Johnie

  Powstanie film o Eltonie Johnie

  Elton John przygotowuje biograficzny film o swoim "surrealistycznym" życiu. Projekt, którego scenarzystą jest autor "Billy'ego Elliotta" - Lee Hall, ma być "fantazją w stylu Moulin Rouge".