stylista

Artykuły - Stylista (26)

 • Marynarka, którą możesz nosić jak dres

  Marynarka, którą możesz nosić jak dres

  Jeśli w swojej marynarce czujesz się tak, jakbyś nosił zbroję, pomyśl o włoskich marynarkach bez konstrukcji - radzi Wojciech Szarski, czyli popularny bloger Macaroni Tomato. Znawca mody męskiej przekonuje, że taki strój jest równie wygodny jak bluza dresowa.
 • Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Każda z tych gwiazd lubi nieco inny styl, ale wszystkie mają klasę, wdzięk i szyk. Warto się nimi zainspirować. Stylizacja: Grzegorz Bloch
 • Nocny stylista i rano fryzura gotowa!

  Nocny stylista i rano fryzura gotowa!

  Nie masz czasu na stylizowanie włosów w ciągu dnia? Zdradzamy, jak ułożyć je na noc, aby rano uzyskać wymarzoną fryzurę. Olśnisz nią znajomych podczas karnawałowej imprezy!
 • Jak za pomocą ubioru ukryć wystający brzuch?

  Jak za pomocą ubioru ukryć wystający brzuch?

  Poznaj rady stylistki i dobierz strój do figury!
 • Polki u fryzjera pragną przemiany i poprawy nastroju

  Polki u fryzjera pragną przemiany i poprawy nastroju

  Polki idąc do fryzjera pragną przemiany. Odwiedzają salon, żeby zadbać o siebie lub poprawić sobie nastrój, a związek ze stylistą często bywa trwalszy niż małżeństwo - wynika z raportu o klientkach polskich salonów fryzjerskich.
 • Smart Casual. Męski styl

  Smart Casual. Męski styl

  Po niewątpliwym sukcesie książki Krzysztofa Łoszewskiego "Dress code. Tajemnice męskiej elegancji", która cały czas utrzymuje się na liście bestsellerów, nadszedł czas na kolejną publikację autora. Na celowniku stylisty znaleźli się mężczyźni. Tym razem postanowił przybliżyć im reguły doboru elementów stroju i tworzenia kreacji w stylu określonym jako smart casual, czyli ubioru codziennego.
 • Polki powinny zadbać o pielęgnację włosów

  Polki powinny zadbać o pielęgnację włosów

  - Przynajmniej raz w życiu każda kobieta powinna mieć krótkie włosy - mówi stylista gwiazd Michael Shaun Corby.
 • Kobiety go uwielbiają. Dzięki nim zarabia krocie

  Kobiety go uwielbiają. Dzięki nim zarabia krocie

  "Przemierzyć pół świata tylko po, to żeby kogoś uczesać, to dziś standard" - przyznaje fryzjer Josh Wood. Stylista jest w stanie odbyć 26 godzinną podróż tylko po to, żeby ułożyć włosy zaprzyjaźnionej gwieździe. A tani nie jest...
 • Człowiek Zombie zostaje gwiazdą

  Człowiek Zombie zostaje gwiazdą

  Media uwielbiają osobliwości i dziwaków. Perfekcyjnie wykorzystał to Rick Genest, bardziej znany jako Zombie Boy. W ciągu pół roku, dzięki zjawiskowym tatuażom, z bezrobotnego stał się celebrytą współpracującym z Lady Gagą.
 • Zazdrosny o lepiej ubranych

  Zazdrosny o lepiej ubranych

  Gok Wan, prezenter telewizyjny, który doradza kobietom na całym świecie: "jak dobrze wyglądać nago", opowiada o swoich ikonach stylu, pasji do przerabiania ubrań i dresach, w które wskakuje zaraz po powrocie do domu.

Filmy - Stylista (1)