styl życia

Artykuły - Styl życia (51)

 • Highlife według dziedzica narkotykowego imperium

  Highlife według dziedzica narkotykowego imperium

  Ma 23 lata, ojca będącego szychą wśród meksykańskich karteli narkotykowych, 30 tysięcy śledzących na Twitterze i jeszcze więcej "zielonych" na swoim koncie. Poznajcie Serafina Zambadę Ortiza - szpanera, który pokazywał w sieci jak bawią się synalkowie groźnych gangsterów.
 • Whisky to napój nie tylko dla bogaczy

  Whisky to napój nie tylko dla bogaczy

  Nasz kraj jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków whisky na świecie. Przez ostatnią dekadę sprzedaż tego trunku w Polsce rosła w tempie ok. 20 proc. rocznie. Sukces whisky wynika m.in. z tego, że przejmujemy zachodnie wzorce kulturowe i bogacimy się.
 • Ostatni drink prawdziwego muszkietera

  Ostatni drink prawdziwego muszkietera

  Oliver Reed został gwiazdą filmową z przypadku. Stał się znany z roli niepokornego Atosa w "Trzech muszkieterach". Jednak najbardziej słynął ze swego hulaszczego trybu życia, które skończyło się w jego stylu: ze szklaneczką whisky w dłoni i kobietą u boku...
 • Polski James Bond kończy 70. lat

  Polski James Bond kończy 70. lat

  Swego czasu ekranowych podbojów zazdrościła mu połowa Polski, a druga była bez pamięci w nim zakochana. "Polski James Bond", Bronisław Cieślak obchodzić będzie we wtorek 70. urodziny.
 • Najmniejszy wojownik świata

  Najmniejszy wojownik świata

  Jeśli sądzicie, że niscy faceci są łatwi do pokonania, to jesteście w wielkim błędzie. Udowadnia to mistrz Muay Thai, który ledwie sięga do lin ringu, na którym walczy.
 • Off-Road przez Afrykę

  Off-Road przez Afrykę

  Afryka to kontynent wielu kontrastów i prawdziwa mieszanka wielokulturowości. Tereny górzystych wzniesień i piaszczysty saharyjski bezkres, niepowtarzalny klimat lokalnych wiosek i większych miast. Uczestnicy Expedycji IV Kongo musieli zmagać się z niełatwymi warunkami podróży, niesprzyjającym klimatem i niekiedy z własnymi słabościami. Jednak dla wytrwałych miłośników Off-Roadu nie istnieją rzeczy niemożliwe.
 • Nie wstydź się! Podejdź i poderwij!

  Nie wstydź się! Podejdź i poderwij!

  Wydawałoby się, że jeśli przez całe stulecia jesteśmy kreowani i sami się kreujemy na herosów, to nimi zostajemy. Prawda jest taka, że bywamy raczej bardzo bojaźliwi i rzadko pierwsi odzywamy się do kobiet. Dlatego powstały platformy, na których możemy znaleźć obiekt naszych westchnień.

Filmy - Styl życia (4)