styl

Artykuły - Styl (610)

 • "Śniadanie u Tiffany'ego" – czyli sen o luksusie

  "Śniadanie u Tiffany'ego" – czyli sen o luksusie

  Niewiele filmów zapada w pamięć tak jak ten. Śniadanie u Tiffany'ego to już kultowa pozycja w historii kina. Wpływ na sukces filmu miała na pewno niesamowita Audrey Hepburn w roli Holly Golightly czy jej stylizacje, które zagościły na stałe w modzie. Jednak to właśnie biżuteria, a przede wszystkim jeden jubiler – Tiffany, sprawiły, że film ten stał się marzeniem kobiet na świecie.
 • Europejska czołówka na Podkarpaciu

  Europejska czołówka na Podkarpaciu

  W Jaśle powstała nowa fabryka mebli biurowych należąca do grupy Nowy Styl. Hala fabryki ma powierzchnię 24 000 m kw., co odpowiada wymiarowi sześciu boisk piłkarskich.
 • Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Marzy ci się piękna fryzura z prostych pasemek lub burza loczków czy miękkie fale? Sięgnij po piankę do stylizacji. Dobierz odpowiednią do swoich włosów i efektu, jaki chcesz uzyskać.
 • Co nosi Michał Żebrowski?

  Co nosi Michał Żebrowski?

  Michał Żebrowski niechętnie odpowiada na pytania, wykraczające poza temat sztuki i pracy zawodowej. Zgodził się jednak powiedzieć co nieco o swoim stylu ubierania. Jak twierdzi, "najważniejsze, by ubrania były proste i jakościowo dobre".
 • Problemy ze słuchem

  Problemy ze słuchem

  Tracenie słuchu z wiekiem to proces, który postępuje wolno, ale systematycznie. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo to nie boli, a do gorszego słyszenia się przyzwyczajamy.
 • Joan Collins o stylu Alexis i modzie lat 80.

  Joan Collins o stylu Alexis i modzie lat 80.

  "Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.
 • Wakacje od stylu

  Wakacje od stylu

  Zrobiły je sobie nasze gwiazdy. Beztrosko łamią dress code, akcentując wady sylwetki. Lato wcale nie zwalnia z elegancji!
 • Sportowa elegancja w stylu Edifice

  Sportowa elegancja w stylu Edifice

  Zegarek od wielu lat plasuje się na pierwszym miejscu prawdziwie męskiej biżuterii. Jest on dopełnieniem każdej stylizacji bez znaczenia na jej charakter.

Filmy - Styl (64)

 • Agata Nivette: Każda kobieta raczej z natury woli się wyszczuplić

  Ostatnio na jednym z zagranicznych portali internetowych pojawiły się krytyczne wpisy o guście Polek. Czy Polki rzeczywiście nie mają stylu? Specjaliści ze świata mody opowiedzieli o najczęściej popełnianych przez Polki błędach. Jakie mają dla nich rady? – Chodzi o to, żeby wyrażać siebie, pokazać swoją osobowość, a nie przebierać się i udawać kogoś innego – wyjaśniła projektantka Anna Banaczek. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Rihanna - stylowa artystka

  Piosenkarka znana jest z tego, że ogromną wagę przykłada do swego wizerunku: bardzo często zmienia styl, z wulgarnej bojowniczki potrafi spontanicznie zamienić się w pełną wdzięku kobietę. Natomiast jej główną zaletą jest wyjątkowy głos, który zawsze brzmi tak samo dobrze.
 • Rihanna stylowa artystka

  Piosenkarka znana jest z tego, że ogromną wagę przykłada do swego wizerunku: bardzo często zmienia styl, z wulgarnej bojowniczki potrafi spontanicznie zamienić się w pełną wdzięku kobietę. Natomiast jej główną zaletą jest wyjątkowy głos, który zawsze brzmi tak samo dobrze.
 • Stylowe wydarzenia 2017 roku

  Przygotowaliśmy naszą subiektywną listę.