stulecie

Artykuły - Stulecie (22)

 • Jubileuszowy Aston Martin na stulecie marki

  Jubileuszowy Aston Martin na stulecie marki

  Aston Martin obchodzi w tym roku setną rocznicę istnienia, z tej okazji brytyjska marka postanowiła stworzyć nawiązujący do historii samochód koncepcyjny.
 • Janet Jackson planuje "ślub stulecia"

  Janet Jackson planuje "ślub stulecia"

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Janet Jackson (46 l.) przyjęła oświadczyny milionera Wissama al Many. Para planuje wziąć ślub w 2013 r. Zapowiada się ślub stulecia - goście będą się pławić w luksusie i nie zapłacą nawet centa za samolot.
 • Burza stulecia! Polski zwiastun "Bestii..."

  Burza stulecia! Polski zwiastun "Bestii..."

  Można już obejrzeć polski zwiastun jednej z największych filmowych sensacji tego roku - "Bestii z południowych krain"
 • George Michael: Playback stulecia?

  George Michael: Playback stulecia?

  Brytyjski wokalista został zmieszany z błotem za występ podczas niedzielnej (12 sierpnia) ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
 • Antonioni: W stulecie urodzin

  Antonioni: W stulecie urodzin

  Michelangelo Antonioni to niewątpliwie jeden z największych reżyserów filmowych w historii kina. Z okazji przypadającego w tym roku stulecia urodzin artysty, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rotunda" w Krakowie zorganizował przegląd twórczości tego włoskiego twórcy.
 • Romans stulecia

  Romans stulecia

  Mimo dwukrotnego rozwodu o związku Elizabeth Taylor i Richarda Burtona mówi się "małżeństwo stulecia". Dlaczego? Niezwykłą historię ich miłości można poznać z wydanej właśnie w Polsce książki "Romans stulecia Elizabeth Taylor i Richarda Burtona".
 • To był romans stulecia!

  To był romans stulecia!

  17 października w księgarniach pojawi się niezwykła biografia Liz Taylor i Richarda Burtona "Romans stulecia". Na jej podstawie ma powstać film w reżyserii Martina Scorsese, w którym w role kochanków wcielą się Natalie Portman i Gerard Butler.
 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.
 • Aronofsky o napadzie stulecia

  Aronofsky o napadzie stulecia

  Darren Aronofsky wyreżyseruje film opowiadający o "napadzie stulecia" z 2006 roku, w wyniku którego łupem bandytów padło 53 miliony funtów.
 • Aromat identyczny z naturalnym

  Aromat identyczny z naturalnym

  "Piotr Szulkin - Kolekcja": "Golem", "Wojna światów - Następne stulecie", O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji", "Ga, Ga. Chwała bohaterom", "Kobiety pracujące", "Mięso"; Telewizja Kino Polska, premiera dvd 27 sierpnia 2009 roku.