strzelec

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Strzelec (Film (2007)[Shooter] Reż.Antoine Fuqua) ,

Artykuły - Strzelec (512)

 • Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

  Słońce To bardzo pozytywna karta. Pod patronatem tej karty możemy czuć się chronieni. Jesteśmy w dobrym okresie swojego życia, kiedy wszystko nam się udaje i nawet nie trzeba bardzo się starać, żeby coś osiągnąć. Daje nam ona zdrowie, pozytywne możliwości, spełnienie drobnych zachcianek i umiejętność cieszenia się z rzeczy małych. To również karta wypoczynku i chwil tylko dla siebie. Osoby spod znaku tej gwiazdy są ciepłe i towarzyskie. Owszem, czasem wymagają czy
 • Strzelec 2013-06-14

  To, co oparte jest na konwencjach może jeszcze mieć znaczenie. Nie możesz reformować świata za szybko. Sprzyja elastyczność i wyrozumiałość w kontynuowaniu dotychczasowych strategii!
 • Strzelec 2013-06-14

  Możesz dzisiaj być zaprzeczeniem swojej istoty. Możesz reagować impulsywnie i mówić bliskiej ci osobie coś, co nie ma sensu. Twoje emocje mogą być niezrównoważone. Dla samotnych: Możesz natrafić na drobne przeszkody w ekspresji twoich erotycznych walorów. Nie zapuszczaj się w zbytnie ciemności emocjonalne lub fizyczne.
 • Strzelec 2013-06-13

  Wzrośnie twoja siła, a wraz z nią skuteczność twoich czynów. Uwolnisz się z więzów, a twój duch znajdzie oparcie realnym świecie. Znajdziesz drogę do wyższej równowagi. Ożywi cię fala odnowy!
 • Strzelec 2013-06-12

  To, co pozytywne zwycięży. Dobry czas dla zmian związanych z zagranicą. Obudzi się w tobie nowa siła. Oryginalne pomysły wzmocnią twoją pozycję. Wprowadzisz do otoczenia twórcze idee. Czas aktywnego wychodzenia ku światu.
 • Strzelec 2013-06-09

  W szczególny sposób wyczujesz rytmy bliskiej ci osoby, ale losowe wydarzenia mogą spowodować chwilowe oddalenie. Powrót erotycznej atmosfery będzie bardzo miły. Dla samotnych: Ekscentryczna osoba zwrócić może na ciebie uwagę, ale twoja odwaga może być trochę mniejsza niż zwykle. Poproś o kontakt i nie kasuj swoich pragnień.
 • Strzelec 2013-06-08

  Na ewentualne zaskoczenia i napięcia reaguj ze spokojem. Zwycięży racjonalne myślenie! W stresie lepiej się opanować i rozróżnić to, co wysokie, od tego, co niskie. Zmniejszyć się może twoja koncentracja, dlatego nie wymuszaj niczego, jeśli sprawa nie dojrzeje.
 • Strzelec 2013-06-08

  Relacje z bliską ci osobą oparte będą na zwiększonej namiętności, ale pełnia szczęścia nastąpić może po wypełnieniu obowiązków, jakie nakłada na ciebie życie. Dla samotnych: W kontaktach partnerskich pojawić się może odczucie skrępowania i chęć wyrwania się na większą przestrzeń. Opanuj się i nie poddawaj zmiennym nastrojom. yki.
 • Strzelec 2013-06-07

  Będziesz mieć niezwykle dużo pragnień w stosunku do bliskiej ci osoby! Znajdziecie niezwykle subtelną formę pocałunku. Dla samotnych: Zdominować może twój umysł i emocje przewaga idei związanych z przyjaźnią, chociaż w dalszej perspektywie szansa na strzał w dziesiątkę w sferze partnerskich!
 • Strzelec 2013-06-07

  Działaj rozważnie, gdyż wciąż przeplatają się wokół ciebie energie pobudzające i hamujące. Stare sprawy jeszcze nie wygasły, a nowe nie przejawiły się w pełni mocy. Sprzyja umiejętność reagowania na nieoczekiwanie zmiany!

Filmy - Strzelec (1)