strona

Artykuły - Strona (16)

 • Blogi firmowe: Strony internetowe, które budują relacje

  Blogi firmowe: Strony internetowe, które budują relacje

  Biznes wymaga nawiązania wartościowych relacji pomiędzy klientem a marką. Idealną platformą, umożliwiającą taki kontakt, jest blogosfera. Istnieje wiele sposobów, by wykorzystać możliwości, jakie oferuje komunikacja za pośrednictwem "internetowego dziennika". Jakie są jego zalety i jak wykorzystać bloga w biznesie?
 • FairPay - pozytywna strona informacji gospodarczej

  Na rynku informacji gospodarczych zachodzi właśnie rewolucja. Uruchomiony 15 października program FairPay ma zmienić mentalność Polaków i przekonać tych, którzy terminowo płacą rachunki, aby się tym chwalili i domagali lepszego traktowania za swoją rzetelność. Od tego dnia zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenci mogą sami zadbać o swoją pozytywną historię płatniczą.
 • Ważne: Atak hakerów na internetowe strony GPW!

  Ważne: Atak hakerów na internetowe strony GPW!

  Gdy nie wiadomo kto miesza na stronie warszawskiej giełdy, to miesza zapewne nasz sąsiad ze Wschodu... Rzecznik GPW Maciej Wewiór zapowiedział, że na stronach GPW zaobserwowano "nadmierne obciążenie".
 • Hakerzy zaatakowali stronę internetową banku centralnego

  Strony internetowe kilku największych czeskich banków były w środę celem ataków hakerskich, które doprowadziły do wyłączenia bankowości elektronicznej i innych usług internetowych - poinformowała agencja Reuters, powołując się na przedstawicieli tych banków.
 • Zablokowano stronę Białoruskiej Chrześcijańskiej Demokracji

  Strona internetowa opozycyjnej Białoruskiej Chrześcijańskiej Demokracji (BChD) została zablokowana na terytorium Białorusi - powiadomiła w poniedziałek służba prasowa BChD, a za nią niezależne portale białoruskie.
 • Uruchomiono stronę internetową poświęconą Januszowi Kurtyce

  Uruchomiono stronę internetową poświęconą Januszowi Kurtyce

  Elementy biografii Janusza Kurtyki, wywiady, filmy i fragmenty jego prac naukowych można znaleźć na stronie internetowej poświęconej byłemu prezesowi IPN, który zginął 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie pod Smoleńskiem.
 • Zadbaj o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google

  Zadbaj o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google

  Z ewolucją algorytmu Google pojawia się coraz więcej czynników, na które należy zwrócić uwagę, pozycjonując stronę. Nie wszystkie agencje zajmujące się marketingiem w wyszukiwarkach mają to jednak na uwadze. Często nie widzą potrzeby modyfikacji wykorzystywanych rozwiązań. Warto więc znać podstawy wiedzy o metodach pozycjonowania i o tym, jak kontrolować pracę obsługującej nas firmy.
 • Seks jest ponurym pocieszeniem

  Seks jest ponurym pocieszeniem

  Nie kocha siebie i dlatego nie kocha nikogo innego.
 • Największe faux pas kobiecej mody

  Największe faux pas kobiecej mody

  Skórzane spodnie są trendem, który utrzymuje się od kilku sezonów, ale większość kobiet uważa ich zakup za swój największy błąd.
 • Hakerzy z Anonymous włamali się na stronę internetową rządu

  Hakerzy z grupy Anonymous włamali się na stronę internetową bułgarskiego rządu, która w niedzielę jest niedostępna. Na portalach społecznościowych hakerzy nie wskazali konkretnego motywu politycznego. Napisali tylko, że "mają dość".