mobtech - strefy

Artykuły - Strefy (5)

 • Sprawy na telefon

  Sprawy na telefon

  Telefon komórkowy uratuje przed jazdą na gapę, pozwoli zapłacić za drobne zakupy lub usługi, pomoże wezwać pomoc czy zablokować skradzioną kartę. Przedstawiamy 11 sposobów zaoszczędzenia czasu, nerwów i pieniędzy dzięki komórce.
 • Inny stacjonarny

  Inny stacjonarny

  Chcesz mieć telefon stacjonarny w nowym mieszkaniu, ale największy polski operator - TP wyznacza odległe terminy instalacji? A może chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę na tańszego? Masz różne możliwości. Numer stacjonarny oferują operatorzy komórkowych i radiowych sieci telefonicznych, dostawcy telewizji kablowej i usług VoIP.
 • 039 we FreecoNecie

  039 we FreecoNecie

  Od 1 lutego użytkownicy FreecoNet będą mogli otrzymać numer ze strefy numeracyjnej 039, z którego opłaty za połączenia są liczone, jak za rozmowę lokalną.
 • Nie masz telefonu stacjonarnego? Jest rada

  Orange i Telekomunikacja Polska stworzyły wspólną ofertę przeznaczoną dla osób, które nie mają technicznej możliwości instalacji stacjonarnej linii telefonicznej. Nowa oferta - Plan Domowy, jest od dziś dostępna w salonach sieci sprzedaży TP.
 • Rozmowy lokalne w Erze

  Usługa "Rozmowy Lokalne" oferta skierowana zarówno do abonentów sieci Era, jak i użytkowników systemu Era Tak Tak. Przeznaczona jest specjalnie dla tych klientów, którzy z domu, z pracy czy z podróży często dzwonią na numery stacjonarne na terenie wybranej strefy numeracyjnej.