Motoryzacja - strefy

Artykuły - Strefy (7)

 • Droga wewnętrzna a strefa ruchu. Wiesz, czym się różnią?

  Droga wewnętrzna a strefa ruchu. Wiesz, czym się różnią?

  Strefa zamieszkania, droga wewnętrzna czy strefa ruchu. Po obszarach oznaczonych tego rodzaju znakami codziennie poruszają się tysiące kierowców.
 • Pijana studentka w taxi...

  Pijana studentka w taxi...

  Zawód taksówkarza ma swoje cienie i blaski. Różne problemy dostrzegają zarówno kierowcy, jak i ich klienci.
 • Starym autem już nie wjedziesz!

  Każdy, kto w przyszłości chce bez ograniczeń poruszać się swoim samochodem w całych Niemczech - również w miastach z wytyczonymi strefami środowiskowymi - musi mieć samochód o niskiej emisji substancji szkodliwych oraz tzw. plakietkę mikropyłu.
 • Uczciwy rynek czy "szara strefa"?

  Uczciwy rynek czy "szara strefa"?

  Polski Sojusz Motoryzacyjny zainicjował dyskusję na temat problemu "szarej strefy" części motoryzacyjnych.
 • Gliwicka fabryka japońskich filtrów

  Firma NGK Ceramics Polska, należąca do japońskiego koncernu NGK Insulators, kosztem co najmniej 88 mln zł wybuduje w gliwickiej części Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) fabrykę filtrów do katalizatorów silników wysokoprężnych - podała KSSE.
 • Rusza rallycross

  Już w najbliższy weekend na torze w Słomczynie koło Grójca po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się uczestnicy Mistrzostw Polski w Rallycrossie. Do imprezy, będącej I rundą MPRC a jednocześnie rundą Mistrzostw Europy Strefy Centralnej zgłosiło się 64 zawodników.
 • Ruszyli do drugiego etapu

  Wszystkim załogom z czołówki rajdu udało się uruchomić samochody w Parku Zamkniętym, mimo panującej wilgoci i zimna. Wszyscy też dotarli bez poblemów do strefy serwisowej położonej w Świdicy przy Stadionie OSiR. Pogoda - niestety podobna do wczorajszej: zimno, mokro i mnóstwo błota. Z tego co zauważyliśmy cześć zawodników zdecydowała się na użycie opon typu intermediat, a część założyła gumy typowo deszczowe. Zobaczymy, czy spowoduje to jakieś przetasowania w czołówce. Galeria zdjęć z wczorajszego etapu i wyniki po sobotniej rywalizacji.