Sport - strefy

Artykuły - Strefy (56)

 • Warta Poznań w olbrzymich tarapatach

  Katastrofalnie wygląda sytuacja pierwszoligowej Warty Poznań. Zaległości wobec piłkarzy sięgają nawet pięciu miesięcy, a perspektywy poprawy kondycji klubu są niewielkie. Do tego doszły słabe wyniki w lidze, które zepchnęły zespół prawie do strefy spadkowej.
 • Puchar Davisa: Polska zagra z Izraelem w 2011 roku

  Polscy tenisiści od wyjazdowego spotkania z reprezentacją Izraela (najwyżej rozstawioną) w drugiej rundzie rozpoczną udział w przyszłorocznej rywalizacji w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej rozgrywek o Puchar Davisa. Losowanie przeprowadzono w środę w Brukseli.
 • Gulbis poprowadzi Łotyszy przeciw Polakom

  Gulbis poprowadzi Łotyszy przeciw Polakom

  Ernests Gulbis - 26. tenisista w rankingu ATP World Tour - będzie liderem reprezentacji Łotwy, która w dniach 17-19 września podejmie na twardym korcie w Rydze Polskę w spotkaniu o Puchar Davisa. Stawką będzie utrzymanie w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej.
 • Strefy kibiców świecą pustkami

  Strefy kibiców świecą pustkami

  Podczas piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech w 2006 roku tętniły życiem niemal 24 godziny na dobę przez cały turniej. Mowa o specjalnych strefach dla kibiców, które w RPA nie cieszą się taką popularnością. Wszystko z powodu zimna i słabej gry gospodarzy.
 • Euro 2012: We Lwowie powstaną 4 strefy kibiców

  Przed piłkarskimi mistrzostwami Europy 2012 we Lwowie powstaną cztery tzw. strefy kibiców, ale tylko jedna z nich, na Prospekcie Wolności w centrum miasta, będzie miała oficjalny status i autoryzację UEFA - poinformował Oleg Zasadny z lwowskiej Rady Miasta.
 • Puchar Davisa: Najlepszym scenariuszem dla Polski chyba RPA

  Dopiero 9 maja polscy tenisiści będą wiedzieli z kim i kiedy zagrają w barażach o utrzymanie w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej rozgrywek o Puchar Davisa. Według kapitana reprezentacji Radosława Szymanika najlepszym wyjściem byłaby drużyna RPA.
 • Polacy w najsilniejszym składzie chcą pokonać Finów

  Polacy w najsilniejszym składzie chcą pokonać Finów

  W najsilniejszym składzie polscy tenisiści zagrają w meczu I rundy Pucharu Davisa Grupy I Strefy Euroafrykańskiej z Finlandią. To spotkanie rozegrane zostanie w hali 100-lecia Sopotu od najbliższego piątku do niedzieli.
 • ME 2012: Ukraina wyszła ze strefy ryzyka

  Większość projektów, realizowanych w związku z przygotowaniami Ukrainy do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 r. znajduje się poza strefą ryzyka - oświadczył w poniedziałek w Kijowie wicepremier Iwan Wasiunyk nadzorujący te przygotowania z ramienia rządu.
 • Janczyk wydobył Lokeren ze strefy spadkowej

  Janczyk wydobył Lokeren ze strefy spadkowej

  Bramka Dawida Janczyka dała Lokeren wyjazdowe zwycięstwo nad Roeselare i awans na 13. miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy.
 • Pierwszym rywalem Polski będzie Finlandia

  Finlandia będzie rywalem Polski w pierwszej rundzie przyszłorocznych rozgrywek Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa.