Biznes - streaming

Artykuły - Streaming (6)

 • TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  4 czerwca br. została zaprezentowana letnia oferta programowa TVP Kultura oraz nowy kanał streamingowy - TVP Kultura 2. W konferencji online wzięli udział m.in. dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP Grzegorz Płaza, zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw produkcji Aneta Woźniak oraz zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw TVP Kultura - redaktor naczelna Kalina Cyz.
 • ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  DAZN, serwis streamingowy z transmisjami sportowymi, rozszerza swoją działalność na ponad 200 krajów i regionów, w tym także Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN będzie walka gwiazdy boksu Canelo Álvareza, która odbędzie się w sobotę, 2 maja, podczas meksykańskiego święta Cinco de Mayo.
 • Koszmar w internecie! Patotreści z milionami wyświetleń

  Koszmar w internecie! Patotreści z milionami wyświetleń

  Patotreści mają w internecie miliony wyświetleń. Z poniżającymi i pełnymi przemocy nagraniami zetknęło się 37 proc. nastolatków w Polsce.
 • 17 lat więzienia za streaming meczów Premier League

  17 lat więzienia za streaming meczów Premier League

  Operatorzy nielegalnej sieci streamingowej zostali skazani na w sumie 17 lat więzienia. Są to jedne z najsurowszych wyroków w historii sądownictwa wydanych w związku z procederem piractwa telewizyjnego.
 • Media: Wpływy z cyfrowego rynku wzrosły o 51 proc.

  Media: Wpływy z cyfrowego rynku wzrosły o 51 proc.

  15 listopada CISAC (Międzynarodowa Konfederacja Związków Autorów i Kompozytorów z siedzibą w Paryżu) ogłosiła, że wpływy z tantiem otrzymywanych przez twórców na świecie osiągnęły rekordową wysokość 9,2 mld euro (10,1 mld dol.), rosnąc w stosunku do ubiegłego roku o 6 proc.
 • Telewizja na smartfonie? Polacy pokochali streaming

  Telewizja na smartfonie? Polacy pokochali streaming

  Gwałtownie rośnie miesięczne zużycie transferu danych. Z internetu ściągamy ich obecnie o 40-50 proc. więcej niż przed rokiem.