streaming

Artykuły - Streaming (42)

 • Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Nowa usługa streamingowa koncernu NBCUniversal będzie dostępna platformach i urządzeniach Google. Dotyczy to urządzeń opartych na systemie Android, Android TV i Chromecast.
 • TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  4 czerwca br. została zaprezentowana letnia oferta programowa TVP Kultura oraz nowy kanał streamingowy - TVP Kultura 2. W konferencji online wzięli udział m.in. dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP Grzegorz Płaza, zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw produkcji Aneta Woźniak oraz zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw TVP Kultura - redaktor naczelna Kalina Cyz.
 • HBO Max wystartował - jakie filmy oferuje? Ile kosztuje? Kiedy premiera w Polsce?

  HBO Max wystartował - jakie filmy oferuje? Ile kosztuje? Kiedy premiera w Polsce?

  HBO Max, najnowsza usługa streamingowa koncernu WarnerMedia jest od dzisiaj dostępna dla użytkowników w USA.
 • Nielegalny streaming potroił się w czasie pandemii

  Nielegalny streaming potroił się w czasie pandemii

  Pandemia Covid-19 zmieniła sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się, robimy zakupy i spędzamy wolny czas. Ponieważ ogromna liczba ludzi na całym świecie przebywa w domu, życie pchnęło wszystkich do sieci, a to ma ogromny wpływ na firmy i klientów w niezliczonych sektorach. Okazuje się, że główne tytuły filmowe cieszyły się ostatnio dużą popularnością, tzn. 3 razy większą liczbą linków do nielegalnych strumieni pojawiających się w internecie od początku okresu izolacji - informuje brytyjski organ ochrony własności intelektualnej FACT.
 • Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Obecna sytuacja wymuszająca pozostanie w domach wiąże się z większym zainteresowaniem na wszelkiej maści platformy streamingowe. Zyskują na tym także producenci urządzeń umożliwiających ich transmisje.
 • Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Użytkownicy Apple TV drugiej i trzeciej generacji będą musieli znaleźć inny sposób na korzystanie z aplikacji HBO Go oraz HBO Now.
 • Koronawirus sprawił, że filmy kinowe trafią szybciej do internetu

  Koronawirus sprawił, że filmy kinowe trafią szybciej do internetu

  Wytwórnie filmowe borykają się z problemem premier przez epidemię koronawirusa. Niektóre z nich zaczęły szybciej udostępniać filmy kinowe w serwisach streamingowych VoD.
 • DoNotPay pozwala dzielić się hasłami do serwisów streamingowych

  DoNotPay pozwala dzielić się hasłami do serwisów streamingowych

  Firma DoNotPay stworzyła aplikację, która pozwala na udostępnienie danych logowania do serwisów streamingowych takich, jak Disney Plus czy Netflix.
 • ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  ​DAZN - platforma streamingowa wchodzi do Polski

  DAZN, serwis streamingowy z transmisjami sportowymi, rozszerza swoją działalność na ponad 200 krajów i regionów, w tym także Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN będzie walka gwiazdy boksu Canelo Álvareza, która odbędzie się w sobotę, 2 maja, podczas meksykańskiego święta Cinco de Mayo.
 • 16 miesięcy więzienia i 10 tys. funtów za piracki streaming

  16 miesięcy więzienia i 10 tys. funtów za piracki streaming

  Brytyjski sąd ukarał sprzedawcę nielegalnych usług przesyłania strumieniowego. Pewien Walijczyk został skazany na 16 miesięcy więzienia i zapłatę ponad 10 tys. funtów (prawie 50 tys. zł) po tym, jak przyznał się do pięciu przestępstw w sądzie okręgowym Merthyr Tydfil.