streaming

Artykuły - Streaming (49)

 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie.
 • Kolejna nielegalna strona streamingowa zamknięta

  Kolejna nielegalna strona streamingowa zamknięta

  Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) - globalna koalicja zajmująca się ochroną dynamicznego legalnego rynku i ograniczeniem piractwa internetowego - odniosła duży sukces podczas pierwszej akcji w Tunezji, która zakończyła się zamknięciem pirackiej strony internetowej 123movies.la.
 • Kobieta zarobiła duże pieniądze. Streamowała, jak śpi

  Kobieta zarobiła duże pieniądze. Streamowała, jak śpi

  Twitch to popularna platforma, która umożliwia transmitowanie na żywo swoich codziennych czynności. Choć większość materiałów skupia się na graniu, tak nietrudno też znaleźć bardziej ”oryginalne” streamy.
 • Paramount Plus – co wiemy na temat nowej usługi sVOD

  Paramount Plus – co wiemy na temat nowej usługi sVOD

  Paramount Plus ma być odnowioną, odświeżoną i w dużym stopniu zmodyfikowaną wersją popularnej w USA usługi CBS All Access. Całość ruszy już 4 marca.
 • Viaplay - nowa usługa streamingowa w Polsce ze Skandynawii

  Viaplay - nowa usługa streamingowa w Polsce ze Skandynawii

  Do końca 2023 roku skandynawska Nordic Entertainment Group (NENT Group) uruchomi usługę streamingową Viaplay na 10 rynkach międzynarodowych, w tym Polsce w sierpniu 2021 roku. Do końca 2025 roku NENT Group planuje zwiększyć liczbę subskrybentów do około 10,5 mln, podwajając bazę Viaplay w krajach skandynawskich do około 6 mln oraz zwiększając międzynarodową bazę subskrybentów do około 4,5 mln. Cena subskrypcji Viaplay na polskim rynku ma wynieść 34 zł miesięcznie.
 • Dwa lata za sprzedaż 2500 pirackich urządzeń do streamingu

  Dwa lata za sprzedaż 2500 pirackich urządzeń do streamingu

  Mężczyzna z Wielkiej Brytanii przyznał się do winy, że dostarczał pirackie dekodery zapewniające nielegalny dostęp do płatnej telewizji premium. Brytyjczyk usłyszał dość surowy wyrok sądu za piracki streaming: został skazany na dwa lata więzienia.
 • Peacock - w USA wystartował kolejny konkurent Netfliksa

  Peacock - w USA wystartował kolejny konkurent Netfliksa

  Nowa usługa streamingowa koncernu NBCUniversal doczekała się oficjalnej premiery. Platforma jest na razie dostępna tylko w USA.
 • Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Nowa usługa streamingowa koncernu NBCUniversal będzie dostępna platformach i urządzeniach Google. Dotyczy to urządzeń opartych na systemie Android, Android TV i Chromecast.
 • TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  4 czerwca br. została zaprezentowana letnia oferta programowa TVP Kultura oraz nowy kanał streamingowy - TVP Kultura 2. W konferencji online wzięli udział m.in. dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP Grzegorz Płaza, zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw produkcji Aneta Woźniak oraz zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw TVP Kultura - redaktor naczelna Kalina Cyz.