streaming

Artykuły - Streaming (44)

 • Dwa lata za sprzedaż 2500 pirackich urządzeń do streamingu

  Dwa lata za sprzedaż 2500 pirackich urządzeń do streamingu

  Mężczyzna z Wielkiej Brytanii przyznał się do winy, że dostarczał pirackie dekodery zapewniające nielegalny dostęp do płatnej telewizji premium. Brytyjczyk usłyszał dość surowy wyrok sądu za piracki streaming: został skazany na dwa lata więzienia.
 • Peacock - w USA wystartował kolejny konkurent Netfliksa

  Peacock - w USA wystartował kolejny konkurent Netfliksa

  Nowa usługa streamingowa koncernu NBCUniversal doczekała się oficjalnej premiery. Platforma jest na razie dostępna tylko w USA.
 • Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Peacock będzie dostępny na Android TV i Chromecast

  Nowa usługa streamingowa koncernu NBCUniversal będzie dostępna platformach i urządzeniach Google. Dotyczy to urządzeń opartych na systemie Android, Android TV i Chromecast.
 • TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  4 czerwca br. została zaprezentowana letnia oferta programowa TVP Kultura oraz nowy kanał streamingowy - TVP Kultura 2. W konferencji online wzięli udział m.in. dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP Grzegorz Płaza, zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw produkcji Aneta Woźniak oraz zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw TVP Kultura - redaktor naczelna Kalina Cyz.
 • HBO Max wystartował - jakie filmy oferuje? Ile kosztuje? Kiedy premiera w Polsce?

  HBO Max wystartował - jakie filmy oferuje? Ile kosztuje? Kiedy premiera w Polsce?

  HBO Max, najnowsza usługa streamingowa koncernu WarnerMedia jest od dzisiaj dostępna dla użytkowników w USA.
 • Nielegalny streaming potroił się w czasie pandemii

  Nielegalny streaming potroił się w czasie pandemii

  Pandemia Covid-19 zmieniła sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się, robimy zakupy i spędzamy wolny czas. Ponieważ ogromna liczba ludzi na całym świecie przebywa w domu, życie pchnęło wszystkich do sieci, a to ma ogromny wpływ na firmy i klientów w niezliczonych sektorach. Okazuje się, że główne tytuły filmowe cieszyły się ostatnio dużą popularnością, tzn. 3 razy większą liczbą linków do nielegalnych strumieni pojawiających się w internecie od początku okresu izolacji - informuje brytyjski organ ochrony własności intelektualnej FACT.
 • Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Obecna sytuacja wymuszająca pozostanie w domach wiąże się z większym zainteresowaniem na wszelkiej maści platformy streamingowe. Zyskują na tym także producenci urządzeń umożliwiających ich transmisje.
 • Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Użytkownicy Apple TV drugiej i trzeciej generacji będą musieli znaleźć inny sposób na korzystanie z aplikacji HBO Go oraz HBO Now.
 • Koronawirus sprawił, że filmy kinowe trafią szybciej do internetu

  Koronawirus sprawił, że filmy kinowe trafią szybciej do internetu

  Wytwórnie filmowe borykają się z problemem premier przez epidemię koronawirusa. Niektóre z nich zaczęły szybciej udostępniać filmy kinowe w serwisach streamingowych VoD.
 • DoNotPay pozwala dzielić się hasłami do serwisów streamingowych

  DoNotPay pozwala dzielić się hasłami do serwisów streamingowych

  Firma DoNotPay stworzyła aplikację, która pozwala na udostępnienie danych logowania do serwisów streamingowych takich, jak Disney Plus czy Netflix.