Muzyka - straż

Artykuły - Straż (5)

 • Wiśniewski kontra szerszenie!

  Wiśniewski kontra szerszenie!

  Lider Ich Troje musiał wezwać straż pożarną!
 • Policja i lekarze u Violetty Villas

  Policja i lekarze u Violetty Villas

  W zeszłym tygodniu do drzwi wokalistki zapukały policja, straż miejska i pogotowie lekarskie. A to za sprawą wójta Lewina Kłodzkiego.
 • Przystanek Woodstock: Najspokojniejszy i tańszy

  Przystanek Woodstock: Najspokojniejszy i tańszy

  Zakończony w ostatnią niedzielę rano, 30 lipca, w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) XII Przystanek Woodstock, kosztował państwo niewiele ponad 213 tysięcy zł. Tyle kosztowało zabezpieczenie przez służby podległe wojewodzie - m.in. przez policję, straż pożarną, straż graniczną i sanepid. W ocenie wicewojewody lubuskiego Ireneusza Madeja, tegoroczny festiwal był najbezpieczniejszy z tych organizowanych w Lubuskiem.
 • J. M. Jarre w Gdańsku: Ostatnie przygotowania

  J. M. Jarre w Gdańsku: Ostatnie przygotowania

  Ponad 3,5 tys. osób, w tym 500 policjantów, straż miejska, żandarmeria, straż graniczna i ochroniarze, zaangażowanych będzie w zabezpieczenie piątkowego koncertu Jeana Michela Jarra w Gdańsku. Organizatorzy zamierzają sprzedać jeszcze około 10 tys. biletów.
 • Koncert Marilyn Manson: Co powie straż pożarna?

  Wciąż nierozstrzygnięte są losy zaplanowanego na 13 lutego w Warszawie koncertu amerykańskiej grupy Marilyn Manson. Zgody na jego organizację nie wydały jak dotąd stołeczne władze. Zwłokę w jej podjęciu argumentują tym, że nie otrzymali pozytywnej opinii na temat imprezy od Wojewódzkiej Straży Pożarnej.