strategia rozwoju

Artykuły - Strategia rozwoju (162)

 • Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek

  Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek

  - Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek; analiza ta i płynące z niej wnioski stanowić będą podstawę do ewentualnych działań regulacyjnych w tym zakresie - podał wiceminister finansów Paweł Gruza w odpowiedzi na interpelację poselską. Jednym z najbardziej szkodliwych dla tego obszaru jest tzw. podatek Belki.
 • Szukanie winnych, karanie niewinnych

  Szukanie winnych, karanie niewinnych

  Tak zwana Strategia Rozwoju Administracji Podatkowej jest częścią wdrażanego właśnie przez rząd systemu zarządzania administracją podatkową. Ma ona stanowić podstawę rewolucji, której zasadniczym celem jest wypełnienie oczekiwań społeczeństwa i wzmocnienie procesów wewnętrznych administracji podatkowej. Czy jednak wprowadzane mechanizmy rzeczywiście polepszają sytuację przedsiębiorców?
 • Gospodarka przyspiesza, plan Morawieckiego w toku

  Gospodarka przyspiesza, plan Morawieckiego w toku

  - Główne efekty programu widoczne są na rynku pracy, a poprawę w polskiej gospodarce dostrzegają inwestorzy zagraniczni. Ruszają również inwestycje. W obszarze eksportu, plan rozwoju działa bardzo dobrze - ocenia efekty realizacji Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister finansów i rozwoju.
 • Tysiące nowych miejsc pracy i 32 mld zł inwestycji w Strategii Rozwoju - Morawiecki

  Tysiące nowych miejsc pracy i 32 mld zł inwestycji w Strategii Rozwoju - Morawiecki

  - Potencjalne nowe polskie inwestycje na kwotę 22 mld zł oraz zagraniczne na kwotę 10 mld zł, które mają dać tysiące miejsc pracy, zapowiedział wicepremier Mateusz Morawiecki, przedstawiając stan prac nad inicjatywami prorozwojowymi. Tematem w poniedziałek zajmuje się rząd.
 • Orlen dokonał odpisu na ponad 5 mld zł na Możejki

  Orlen dokonał odpisu na ponad 5 mld zł na Możejki

  PKN Orlen, dokonał odpisów na Orlen Lietuva w wysokości 4,2 mld zł .. Opublikowany raport PKN Orlen straszy gigantyczną sięgającą 5,2 mld zł stratą.
 • Nowa strategia rozwoju EX-DEBT S.A.

  Zarząd EX-DEBT S.A. ("Spółka", "Emitent") uchwałą z dnia 12 sierpnia 2013 roku przyjął nową strategię rozwoju Spółki. Zgodnie z przyjętymi założeniami Emitent nadal będzie prowadził działalność inwestycyjną, jednak w spektrum zainteresowań Emitenta znajdą się przede wszystkim przedsiębiorstwa z rynku IT, telekomunikacji, usług digitalizacji i cyfryzacji usług oraz szeroko pojętych nowych technologii, czyli przedsiębiorstwa charakteryzujące się dużym potencjałem wzrostu. Zarząd podjął także decyz
 • Strategia rozwoju na lata 2013-2018

  Zarząd TRO MEDIA S.A. niniejszym w załączeniu prezentuje strategię na lata 2013-2018 Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Grzegorz Czapla - Prezes Zarządu
 • Aktualizacja strategii rozwoju BRASTER S.A.

  Treść: W nawiązaniu do informacji zawartych w pkt 4.6.3 Dokumentu Informacyjnego BRASTER S.A. z dnia 26 listopada 2012r. dotyczących zobowiązania Emitenta do opublikowania szczegółowego Planu Strategicznego Spółki na lata 2013-2017 do końca I półrocza 2013 roku, Zarząd Emitenta BRASTER S.A. z siedzibą w Szeligach informuje, że Plan ten zostanie przedstawiony w terminie późniejszym. Zgodnie z Etapem I Strategii rozwoju Emitenta opisanej w pkt. 4.6.3 Dokumentu Informacyjnego w
 • Giełda wielkich możliwości i niejasnych wizji rozwoju

  Gdyby szefowie Wiener Börse przypuszczali 20 lat temu, że malutka giełda w Warszawie może się w przyszłości stać ich poważnym konkurentem, zapewne inaczej wyglądałaby strategia rozwoju wiedeńskiego parkietu.
 • Strategia rozwoju P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. na lata 2013 - 2016

  Raport bieżący nr 7/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. ("Spółka”, "P.R.E.S.C.O.”) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości strategię rozwoju Spółki na lata 2013 – 2016. 1. Celem strategii P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. jest: - umocnienie pozycji Spółki na rynku wierzytelności konsumenckich w Polsce w stosunku do pozycji wypracowanej na koniec roku 2012, przyjętej za punkt odniesieni