straszne filmy

Artykuły - Straszne filmy (21)

 • "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  W połowie kwietnia na ekranach polskich kin pojawi się piąta część głośnej serii "Straszny film", parodiującej znane hollywoodzkie produkcje. Tym razem twórcy "Strasznego filmu 5" zajęli się takimi tytułami, jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie".
 • Lindsay Lohan w "Strasznym filmie 5"

  Lindsay Lohan w "Strasznym filmie 5"

  Lindsay Lohan wystąpi w piątej części parodystycznej serii "Straszny film". W "piątce" ponownie zobaczymy też Charliego Sheena.
 • Szepty i krzyki: Filmy na Halloween

  Szepty i krzyki: Filmy na Halloween

  Halloween kojarzy się na całym świecie z maskaradą, dyniami, czarownicami, nietoperzami, czarnymi kotami czy zombie, ale także z kinem. Jeśli bowiem nie chce się brać udziału w żadnej imprezie ani chodzić po domach, mówiąc: cukierek albo psikus, zawsze można wczuć się w atmosferę tego święta, oglądając straszne filmy.
 • Halloween przed telewizorem

  Halloween przed telewizorem

  Na 31. października przypada Halloween, zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, w ostatnich latach coraz częściej obchodzony w naszym kraju. Z tej okazji telewizyjni nadawcy przygotowali dla widzów pełne przerażających wrażeń pozycje. Jakie straszne filmy będzie można obejrzeć w tym roku?
 • Gwiazda "Strasznych filmów" w komedii

  Gwiazda "Strasznych filmów" w komedii

  Anna Faris, znana z udziału we wszystkich czterech częściach "Strasznego filmu", dołączy do obsady filmu "Mama's Boy". Reżyserem komedii ma być Tim Hamilton (serial "The Downer Channel").
 • Gwiazdy w "Strasznym filmie 4"

  Gwiazdy w "Strasznym filmie 4"

  Od najbliższego piątku, 21 kwietnia, w kinach będzie naprawdę strasznie. Ekipa "Strasznych filmów" zafundowała widzom kolejną dawkę parodii największych hitów kinowych ostatnich sezonów. Reżyser David Zucker ("Czy leci z nami pilot?") zaprosił do współpracy swoich ulubionych aktorów: Lesliego Nielsena i Charliego Sheena oraz, jak to ma w zwyczaju, całą plejadę gwiazd, które wystąpiły w drugoplanowych i epizodycznych rolach.
 • "Straszny film 4": Eksplozja śmiechu

  "Straszny film 4": Eksplozja śmiechu

  Koniec kwietnia w kinach przyniesie widzom zabójczą dawkę śmiechu. Na ekrany wejdzie bowiem czwarta cześć cyklu "Strasznych filmów". Nabijający się bezlitośnie z kasowych hitów ostatnich sezonów "Straszny film 4" zapowiada się jeszcze śmieszniej niż jego poprzednia odsłona z 2003 roku. O jakość zadbał spec od błyskotliwych parodii, reżyser i scenarzysta David Zucker ("Czy leci z nami pilot?"), który bawi widzów już od trzydziestu niemal lat.
 • "Straszny film 4": Prezydent gamoń

  "Straszny film 4": Prezydent gamoń

  Już 21 kwietnia rzesze fanów prześmiewczej serii "Strasznych filmów" ruszą do kin. Na ekrany wchodzi właśnie czwarta i, jak sami autorzy zapowiadają, ostatnia część trylogii - "Straszny film 4". Twórcy postanowili tym razem sparodiować największe hity minionego sezonu: "Osadę", "Wojnę światów", "Piłę" i "Piłę 2" oraz "King Konga".
 • "Straszny film 4" - Na własne ryzyko

  "Straszny film 4" - Na własne ryzyko

  Twórcy serii prześmiewczych "Strasznych filmów" nie przestają szokować. Czwarta cześć na ekranach pojawi się dopiero 21 kwietnia, ale do kin w całej Polsce już trafiła seria dwuznacznych plakatów zapowiadających niezłą zabawę. W filmie zobaczymy m.in. Leslie Nielsena, Michaela Madsena, Billa Pullmana, Charlie Sheena i Carmen Electrę.
 • "Straszny film 4" w rytmie rap

  "Straszny film 4" w rytmie rap

  W najnowszej, czwartej części parodii filmów grozy "Straszny film" zagrają Lil' Jon, Chingy oraz Young Bloodz.