Muzyka - . strajk

Artykuły - . strajk (10)

 • Strajk głodowy rockmana

  Strajk głodowy rockmana

  Przebywający w areszcie w Los Angeles Ira Black, gitarzysta shock rockowej grupy Lizzy Borden, odmówił przyjmowania posiłków za kratkami. To jego protest przeciwko polityce żywieniowej nie uwzględniającej wegan.
 • Plastic, Strajk i standardy

  Plastic, Strajk i standardy

  Po przerwie świątecznej znów rusza program "MuzzoWizja" w INTERIA.TV. Nowy odcinek, za sprawą gości, utrzymany będzie w klimatach lat 80.
 • Reaktywacja Strajku

  Reaktywacja Strajku

  W 2007 roku do czynnego życia powróciła płocka punkrockowa formacja Strajk, która przypomniała się albumem "Reaktywacja".
 • Beyonce łamie strajk

  Beyonce łamie strajk

  Choć wiele gwiazd show-biznesu popiera strajk amerykańskich scenarzystów, są też tacy, którzy zgadzają się na występy na imprezach. Swój udział na gali Grammy właśnie potwierdziła Beyonce.
 • Zbojkotują Grammy?

  Zbojkotują Grammy?

  Trwający w Hollywood strajk scenarzystów może także wpłynąć na galę rozdania Grammy, nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego.
 • Piosenkarz ogłosi strajk?

  Piosenkarz ogłosi strajk?

  Robbie Williams dołącza do grona artystów, którzy są już mocno zirytowani współpracą z wytwórnią EMI i szukają sposobów na jej zakończenie.
 • Odwołani przez strajk

  Odwołani przez strajk

  Koncerty zespołu Duran Duran w Nowym Jorku, na Broadwayu, musiały zostać przeniesione w inne miejsce. Powodem był trwający tam od soboty (10 listopada) strajk pracowników.
 • Tenaciuos D: Strajk głodowy

  Jack Black i Kyle Gass, członkowie amerykańskiej grupy Tenacious D, zapowiedzieli 45-dniowy strajk głodowy. W ten niekonwencjonalny sposób muzycy chcą promować najnowsze DVD zespołu, "The Complete Masterworks".
 • Matka Björk przerwała strajk głodowy

  Matka Björk przerwała strajk głodowy

  Hildure Runa Hauksdottir, matka znanej islandzkiej wokalistki Björk, zdecydowała się przerwać prowadzony od ponad trzech tygodni strajk głodowy. 56-letnia Hildure protestowała przeciwko budowie przez amerykańską firmę spalarni aluminium i elektrowni wodnej w sąsiedztwie Vatnajokull, największego europejskiego lodowca.
 • Matka Björk strajkuje

  Matka Björk strajkuje

  56-letnia Hildure Runa Hauksdottir, matka znanej islandzkiej wokalistki Björk, od trzech tygodni prowadzi strajk głodowy, w proteście przeciwko budowie przez amerykańską firmę spalarni aluminium i elektrowni wodnej w sąsiedztwie Vatnajokull, największego europejskiego lodowca.