mobtech - strajk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Strajk (Film (2006)[Die Heldin von Danzing] Reż.Volker Schlöndorff) ,

Artykuły - Strajk (8)

 • Strajk w fabryce Foxconnu. Co z produkcją iPhone'a 5?

  Strajk w fabryce Foxconnu. Co z produkcją iPhone'a 5?

  Niedawno mieliśmy zamieszki, teraz czas na strajk w fabryce Foxconnu.
 • Strajk pracowników telekomunikacji

  Strajk pracowników telekomunikacji

  Pracownicy największej greckiej spółki telekomunikacyjnej OTE uczestniczą we wtorek (10.06.2008) w 24-godzinnytm strajku. Protestują przeciwko zawarciu porozumienia z niemieckim Deutsche Telekom AG o wspólnej własności i zarządzaniu firmą.
 • Strajk TPSA od 11.04

  Zapowiadany na 5 kwietnia strajk pracowników TP SA w związku ze śmiercią Ojca Świętego został przesunięty na poniedziałek 11. kwietnia. Na razie nie jest znana forma strajku. Strajkujący związkowcy raczej nie będą wyłączać linii, gdyż chcą, aby strajk uderzył w prezesów a nie w abonentów. Być może zostanie zakłócona działalność tzw. Błękitnej linii, a może protest przybierze inną formę - np. tzw. strajku włoskiego.
 • Czy strajk TP w nas uderzy?

  Jeśli dojdzie do strajku, będziemy robili wszystko, żeby nie dotknęło to abonentów - powiedział "Gazecie Krakowskiej" Zbigniew Pachacz, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Telekomunikacji w Krakowie. Telekomunikacja Polska zapowiada zwolnienie od 2,5 do 3,5 tys. osób, z czego w okręgu południowym, obejmującym Małopolskę, kieleckie, lubelskie i Podkarpacie - około 600 osób. - Wielu z nas szczególnie oburza uzasadnienie potrzeby tak drastycznych zwolnień wynikami finansowymi spółki.
 • Będzie strajk w TP SA?

  Będzie strajk w TP SA?

  Zapowiedzi kolejnych masowych zwolnień pracowników w Telekomunikacji Polskiej S.A. są przyczyną przygotowywanej przez związki zawodowe akcji protestacyjnej. Największy polski operator telekomunikacyjny niedawno oficjalnie potwierdził zamiar zwolnienia w tym roku 3,5 tysięcy osób.
 • Komórkowy strajk

  Libańska organizacja ochrony praw konsumentów przeprowadziła strajk użytkowników telefonów komórkowych. Libańskie Stowarzyszenie Konsumentów przy poparciu m.in. Ministerstwa Handlu, domaga się bowiem sekundowego, a nie minutowego naliczania czasu rozmów przez operatorów, obniżenia cen za połączenia i wprowadzenia taryf nocnych, oraz przedłużenia okresu ważności prepaidów.
 • Komórkowy strajk

  Komórkowy strajk

  Włochy przeżyły w czwartek strajk użytkowników telefonów komórkowych na znak protestu przeciwko wysokim kosztom połączeń, który zakończył się wojną liczb: podczas gdy operatorzy twierdzą, że strajk zakończył się "totalnym fiaskiem", organizatorzy protestu mówią o "wielkim sukcesie".
 • Włochy: Płatne SMS-y z Internetu?

  Koniec z darmowymi SMS-ami wysyłanymi z Internetu? Włoscy operatorzy telefonii GSM - w ślad za jedną z brytyjskich sieci komórkowych - zażądali, aby ta usługa była płatna. 10 tysięcy webmasterów zapowiada w związku z tym strajk.