stopy

Artykuły - Stopy (86)

Filmy - Stopy (3)

  • Domowe sposoby na haluksy

    Haluksy - kłopotliwa przypadłość, która sprawia wiele cierpienia niejednemu z nas. To dokładniej choroba zwyrodnieniowa, która odkształca nasze stopy, powodując bolesne dolegliwości podczas wykonywania codziennych czynności. Jak poradzić sobie domowymi sposobami z haluksami? Zobaczcie nasz poradnik!
  • Domowy sposób, by pozbyć się brzydkiego zapachu stóp

    Stopy to, podobnie jak pachy, jedno z tych miejsc na ciele, które niemal bezustannie się poci. Samo pocenie się to prawidłowe zjawisko, które pomaga m.in. schładzać organizm, jednak potliwość stóp w znakomitej większości przypadków przynosi przykrą konsekwencję. Brzydki zapach stóp po tym, jak spędzą wiele godzin w szczelnie oplatającym skórę obuwiu, to norma. Są jednak banalne, domowe sposoby, by wspomóc się w walce z eliminacją przykrych zapachów. Pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest higiena - nic nie zastąpi regularnego mycia stóp i wybierania przewiewnych butów z naturalnych materiałów!
  • Gigantyczne buty dla najwyższego Amerykanina

    Dla pewnego mężczyzny z Minnesoty, znalezienie pasujących butów jest prawie niemożliwe. A to dlatego, że mierzący ponad 2 metry mężczyzna, ma stopę o długości 40 centymetrów. Wyzwanie podjął pewien szewc z Kentucky... (CNN Newsource/x-news).