stopy

Artykuły - Stopy (316)

 • EBC utrzymał stopy proc. bez zmian, potwierdził brak podwyżek do końca 2019 r.

  EBC utrzymał stopy proc. bez zmian, potwierdził brak podwyżek do końca 2019 r.

  Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego (EBC) pozostawiła bez zmian podstawowe stopy procentowe - podano w komunikacie po posiedzeniu banku. EBC podtrzymał też forward guidance dla stóp proc. - pozostaną one bez zmian co najmniej do końca 2019 r. Decyzja EBC o stopach procentowych była zgodna z oczekiwaniami rynku.
 • RPP pozostawiła stopy proc. NBP na niezmienionym poziomie, referencyjna 1,50 proc.

  RPP pozostawiła stopy proc. NBP na niezmienionym poziomie, referencyjna 1,50 proc.

  Rada Polityki Pieniężnej na środowym posiedzeniu pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie, referencyjna stopa procentowa NBP wynosić będzie nadal 1,50 proc. w skali rocznej - podała RPP w komunikacie.
 • Pielęgnacja stóp z Nivelazione

  Pielęgnacja stóp z Nivelazione

  Undecylenowy płyn marki Nivelazione myje i odświeża stopy zapewniając długotrwałe uczucie komfortu jednocześnie niwelując nieprzyjemny zapach. To idealne rozwiązanie w codziennej higienie stóp, zwłaszcza u osób aktywnie uprawiających sport.
 • Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

  Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

  Grube skarpetki i ciepłe buty to nieodłączny atrybut jesieni i nadchodzącej zimy. Jak jednak utrzymać świeżość stóp w butach przez cały dzień? Rozwiązanie w postaci dwóch wersji specjalistycznego dezodorantu proponuje marka Nivelazione. Do wyboru mamy wersję odświeżającą do stóp i obuwia, oraz zasypkę w aerozolu dla osób z tendencjami do otarć.
 • W polityce pieniężnej bez zmian przez najbliższe kwartały - Ancyparowicz, RPP

  W polityce pieniężnej bez zmian przez najbliższe kwartały - Ancyparowicz, RPP

  W polityce pieniężnej przez najbliższe kwartały nie powinny dokonać się żadne istotne zmiany, a obecny poziom stóp procentowych jest optymalny - zapowiedziała Grażyna Ancyparowicz, członkini Rady Polityki Pieniężnej. Poinformowała, że RPP pracuje nad niestandardowymi działaniami na wypadek odwrócenia się trendu koniunktury.
 • Undecylenowy płyn do mycia i kąpieli stóp Nivelazione

  Undecylenowy płyn do mycia i kąpieli stóp Nivelazione

  Undecylenamide DEA, gliceryna, witaminy A,E,F, ekstrakt z szałwii, D-pantenol oraz Deodoralny Bloker Zapachu – taki skład to gwarancja skutecznej pielęgnacji i ochrony stóp. Nowość marki Nivelazione myje i odświeża stopy oraz niweluje nieprzyjemny zapach, zapewniając długotrwałe uczcie komfortu. To idealne rozwiązanie w codziennej higienie stóp, zwłaszcza u osób aktywnie uprawiających sport.
 • RPP pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie

  RPP pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie

  Rada Polityki Pieniężnej na środowym posiedzeniu pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie. Referencyjna stopa procentowa NBP wynosić będzie nadal 1,50 proc. w skali rocznej - podała RPP w komunikacie.
 • Zero szans na podwyżkę stóp proc.; w '19 jest ona niewykluczona - Hardt, RPP (opis)

  Zero szans na podwyżkę stóp proc.; w '19 jest ona niewykluczona - Hardt, RPP (opis)

  Szanse na podwyżkę stóp procentowych w 2018 r. zbiegły do zera - powiedział członek RPP, Łukasz Hardt. Dodał, że w 2019 r. możliwe jest dalsze utrzymywanie stabilnych stóp lub podwyżka stóp procentowych, ale na pewno nie ich obniżka.
 • Stopa bezrobocia w eurolandzie w II 8,5 proc., oczekiwano 8,5 proc.

  Stopa bezrobocia w strefie euro w lutym, po uwzględnieniu czynników sezonowych, wyniosła 8,5 proc., wobec 8,6 proc. w poprzednim miesiącu - poinformował w komunikacie Eurostat, urząd statystyczny Unii Europejskiej. Analitycy spodziewali się stopy bezrobocia na poziomie 8,5 proc.
 • Koreańskie skarpetki dla aksamitnych stóp

  Koreańskie skarpetki dla aksamitnych stóp

  Skarpetki pielęgnacyjne to niezwykle przyjemne i skuteczne rozwiązanie, jakie koreańskie marki Purederm i Celkin proponują nam dla uzyskania pięknych, gładkich i aksamitnych stóp. Wszystko dzięki skarpetkom, które nasączone są cennymi składnikami: mocznikiem, witaminami i olejkami, masłem shea oraz ekstraktami m.in. z moreli, papai i jabłka. Dzięki temu działają równie skutecznie jak maseczki w płachcie, przygotowując nasze stopy na powitanie wiosny.

Filmy - Stopy (7)

 • Dziewczyna znalazła sposób na opłacenie czesnego. Zarabia pokazując swoje stopy

  Pewna amerykańska studentka znalazła zdecydowanie nietypowy sposób opłacania czesnego na studiach. Dziewczyna zarabia pieniądze pokazując w internecie swoje stopy. Ma specjalnie przygotowany profil na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 100 tysięcy osób. W ten sposób zarabia około 6000 dolarów miesięcznie, które przeznacza na czesne. Ludzie wysyłają jej wiadomości z prośbami o pokazywanie stóp z różnych stron, gniecenie nimi truskawek lub wysyłanie zużytych butów. Sweet Arches, bo pod takim imieniem jest znana w internecie, mówi, że na pielęgnacje stóp i cały biznes z nimi związany poświęca nawet kilka godzin dziennie.
 • Zabawna reakcja dziecka na... stopy

  Nic słodszego dzisiaj już nie zobaczycie.
 • Philips Pedi Advanced

  Sezon na odsłonięte stopy jest już w pełni! Po długich miesiącach spędzonych w ciężkich butach, przyszedł czas na sandały i klapki, a wraz z nimi - odwieczny problem popękanej, suchej, szorstkiej skóry na stopach. Zobaczcie, jak się jej pozbyć w parę chwil - to dziecinnie proste!
 • Domowe sposoby na haluksy

  Haluksy - kłopotliwa przypadłość, która sprawia wiele cierpienia niejednemu z nas. To dokładniej choroba zwyrodnieniowa, która odkształca nasze stopy, powodując bolesne dolegliwości podczas wykonywania codziennych czynności. Jak poradzić sobie domowymi sposobami z haluksami? Zobaczcie nasz poradnik!