Stopklatka TV

Artykuły - Stopklatka TV (13)

 • Beata Ryczkowska w Stopklatce TV

  Beata Ryczkowska w Stopklatce TV

  Od połowy lipca nową dyrektor programową Stopklatki TV, bezpłatnego naziemnego kanału filmowego, należącego do Kino Polska TV S.A. i Agora S.A., jest Beata Ryczkowska. Jej poprzednik, Wawrzyniec Brach, przechodzi zaś do Filmbox International.
 • Maciej Stuhr w Radzie Programowej Stopklatki TV

  Maciej Stuhr w Radzie Programowej Stopklatki TV

  Do Rady Programowej Stopklatki TV (spółka notowana na NewConnect) - pierwszego ogólnodostępnego kanału filmowego w Polsce - wszedł aktor Maciej Stuhr. Dołączył do Andrzeja Wajdy, Agnieszki Holland i Juliusza Machulskiego, którzy patronują Stopklatce od początku.
 • Stopklatka TV do końca 2014 roku chce mieć zasięg przekraczający 90 proc.

  Stopklatka TV do końca 2014 roku chce mieć zasięg przekraczający 90 proc.

  Stopklatka TV do końca 2014 roku chce mieć zasięg przekraczający 90 proc. - poinformował w rozmowie z PAP Bogusław Kisielewski, prezes Stopklatki. Dodał, że oglądalność tego kanału w pierwszych tygodniach kwietnia w grupie 4+ oscylował w granicach od 0,6 proc. do 1 proc.
 • Nowy kanał w ofercie telewizji naziemnej - Stopklatka TV

  Nowy kanał w ofercie telewizji naziemnej - Stopklatka TV

  Filmowy kanał Stopklatka TV w sobotę rozpoczął nadawanie w systemie naziemnej telewizji cyfrowej. W pierwszych tygodniach zostaną pokazane m.in. "Wszystko gra" Woody'ego Allena, "Życie jest piękne" Roberto Benigniego oraz ekranizacja komiksu "Sin City".
 • Stopklatka TV - nowy kanał startuje 15.03 o 6:00 rano

  Stopklatka TV - nowy kanał startuje 15.03 o 6:00 rano

  W sobotę, 15 marca 2014 roku o godzinie 6:00 rano startuje Stopklatka TV, pierwszy bezpłatny kanał filmowy w Polsce.
 • Debiut Stopklatki TV. Jest potencjał, nie ma pomysłów na zarabianie

  Debiut Stopklatki TV. Jest potencjał, nie ma pomysłów na zarabianie

  Ogólnopolski nowy kanał filmowy ma duży potencjał komercyjny. To, czy go wykorzysta, zależy od atrakcyjności programu. Jak na razie inwestorzy poskąpili pieniędzy na repertuar.
 • TVP przesunie się na multipleksie. Choć nie od razu

  TVP przesunie się na multipleksie. Choć nie od razu

  Stopklatka TV i Telewizja Trwam chcą 15 lutego zacząć nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. TVP: Wpuścimy tylko TV Trwam.
 • Planowana współpraca z nowym brokerem reklamowym

  Zarząd Stopklatka S.A. ("Spółka") zawiadamia, że planuje rozpocząć współpracę w zakresie pozyskiwania reklam dla kanału Stopklatka TV ze spółką Polsat Media Biuro Reklamy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ("Polsat Media"). Kanał Stopklatka TV zostanie uruchomiony najpóźniej do dnia 28 kwietnia 2014 r. Decyzja ta w sposób pozytywny wpłynie na sytuację finansową Stopklatka S.A. O zawarciu umowy z Polsat Media Spółka poinformuje raportem bieżącym.
 • Przyznanie koncesji na rozpowszechnianie programu Stopklatka TV w ramach multipleksu pierwszego

  Raport bieżący nr 38/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacjiW nawiązaniu do raportu bieżącego nr 11/2013 z dnia 22 lutego 2013 r., Zarząd Kino Polska TV S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 9 września 2013 r. powziął informację o podjęciu przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji ("KRRiT”) uchwały o przyznaniu koncesji na rozpowszechnianie programu o charakterze wyspecjalizowanym filmowym w sygnale multipl
 • Przyznanie koncesji na rozpowszechnianie programu Stopklatka TV w ramach multipleksu pierwszego

  W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI o numerze 13/2013 Zarząd Stopklatka S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 9 września 2013 r. powziął informację o podjęciu przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji ("KRRiT") uchwały o przyznaniu spółce Stopklatka S.A. koncesji na rozpowszechnianie programu Stopklatka TV o charakterze wyspecjalizowanym filmowym w sygnale multipleksu pierwszego. Projekt Stopklatka TV jest wspólną inicjatywą trzech podmiotów z rynku medialnego: Sto