Film - Stone

Artykuły - Stone (208)

 • Norton i De Niro pod kluczem

  Norton i De Niro pod kluczem

  - Pamiętam, jak John podniósł lewą rękę do góry, prawą mając opuszczoną przy boku, i powiedział: "Jack jest na górze, a Stone na dole. Zanim jeszcze film dobiegnie końca, zamieniają się miejscami - o, tak!" - tłumaczy Edward Norton, zmieniając położenie rąk. Norton ma na myśli swój najnowszy film, "Stone", który wszedł na ekrany amerykańskich 8 października 2010 roku.
 • Stan zdrowia Douglasa niepewny

  Stan zdrowia Douglasa niepewny

  Reżyser Oliver Stone oświadczył, że martwi się o zdrowie Michaela Douglasa, który walczy z rakiem gardła.
 • Nie zastąpi Kirsten Dunst

  Nie zastąpi Kirsten Dunst

  Zgodnie z prasowymi spekulacjami Emma Stone wystąpi w najnowszym "Spider-Manie". Nie wcieli się jednak w postać Mary-Jane Watson, tylko innej bohaterki filmu - Gwen Stacy.
 • Emma Stone w "Spider-Manie"?

  Emma Stone w "Spider-Manie"?

  Emma Stone zastąpi Kirsten Dunst w roli Mary Jane Watson w kolejnym filmie o przygodach Spider-Mana w reżyserii Marca Webba - informuje Deadline Hollywood.
 • Kino erotycznego skandalu

  Kino erotycznego skandalu

  Weźmy najsłynniejszą erotyczną scenę lat. 90. - w "Nagim instynkcie" Sharon Stone pokazuje Michaelowi Douglasowi, że nie ma bielizny - i porównajmy ją z fragmentem "Intymności" (2000) Patrice'a Chereau, w której Kerry Fox bierze do ust penisa ekranowego partnera, a zrozumiemy, jak zmienił się sposób eksploatacji przez współczesne kino granic obyczajowej poprawności.
 • Stone przysnął i stracił pazur

  Stone przysnął i stracił pazur

  "Wall Street: Pieniądz nie śpi" ("Wall Street: Money Never Sleeps"), reż. Oliver Stone, USA 2010, dystrybutor Imperial-Cinepix, premiera kinowa 24 września 2010 roku.
 • Taniec i karate w cieniu Wall Street

  Taniec i karate w cieniu Wall Street

  W najbliższy weekend w naszych kinach o największą widownię powalczą zapewne filmy "StreetDance 3D" i "Karate Kid". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak "Wall Street: Pieniądz nie śpi" Olivera Stone`a. Dlaczego?
 • Douglas wraca do świątyni pieniądza

  Douglas wraca do świątyni pieniądza

  - Można powiedzieć, że na froncie osobistym był to dla mnie ciężki rok - mówi Michael Douglas. - Myślę jednak, że są takie chwile w życiu, kiedy człowiek po prostu musi przetrwać tak zwany trudny czas. To próba. W takich sytuacjach trzeba być silnym - dodaje aktor.
 • To dopiero promocja serialu!

  To dopiero promocja serialu!

  Na okładce wrześniowego wydania magazynu "Rolling Stone" znalazło się zdjęcie gwiazd serialu "Czysta krew" ("True Blood") w nietypowej charakteryzacji.
 • Wciąż jest symbolem seksu

  Wciąż jest symbolem seksu

  - Nie przeszkadza mi, że jestem kobietą w średnim wieku, ale nie jestem już taka pewna siebie, gdy przychodzi mi się rozebrać - mówi 52-letnia Sharon Stone, właścicielka jednych z najpiękniejszych nóg na świecie.