Fakty - Stone

Artykuły - Stone (16)

 • USA: Generał McChrystal na dywaniku u Obamy

  USA: Generał McChrystal na dywaniku u Obamy

  Prezydent Barack Obama skrytykował dowódcę wojsk USA i NATO w Afganistanie generała Stanleya McChrystala, za obraźliwe uwagi na temat członków jego gabinetu; McChrystal gotów jest złożyć rezygnację podczas spotkania z prezydentem w środę - podaje AP, powołując się na anonimowe źródła w Pentagonie.
 • McChrystal tłumaczy się z kpin z Białego Domu

  McChrystal tłumaczy się z kpin z Białego Domu

  Prezydenta USA Baracka Obamę rozgniewały wypowiedzi dowódcy wojsk USA i NATO w Afganistanie generała Stanleya McChrystala, które ukażą się w najbliższym wydaniu magazynu "Rolling Stone" - ujawnił rzecznik Białego Domu Robert Gibbs.
 • Polityczne spory na festiwalu w Cannes

  Jeszcze przed inauguracją festiwal filmowy w Cannes stał się dla niektórych okazją do sporów politycznych. Jedni sprzeciwiają się obecności rosyjskiego reżysera Nikity Michałkowa, inni - pokazowi algierskiego filmu, przywołującego czarne karty kolonializmu.
 • Wypych o debacie: Za mało akcji, za mało ognia

  Wypych o debacie: Za mało akcji, za mało ognia

  Gdyby Kutz był reżyserem debaty, a nie Tusk, pewnie byłoby więcej ognia, a posłanka Mucha to nie Sharon Stone - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Wypych. Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęły przeprosiny Radosława Sikorskiego - dodał.
 • Polityczna sensacja na festiwalu w Wenecji

  Owacją na stojąco zakończyła się na festiwalu w Wenecji światowa premiera dokumentalnego filmu Olivera Stone'a o Ameryce Południowej "South of the Border", na którą przybył na osobiste zaproszenie reżysera prezydent Wenezueli Hugo Chavez, jeden z bohaterów obrazu.
 • "Pan złamał prawo. Pan kłamał i zatajał fakty"

  "Pan złamał prawo. Pan kłamał i zatajał fakty"

  Amerykański reżyser Oliver Stone wyznał, że chciałby, aby prezydent George W. Bush odpowiedział przed sądem za, jak wymienił, łamanie prawa, kłamstwa i zatajanie faktów.
 • Ofiary trzęsienia ziemi chcą miliarda dol. od gwiazdy

  Ofiary trzęsienia ziemi chcą miliarda dol. od gwiazdy

  Czasem publicznie wyrażony brak empatii może drogo kosztować. Przekonała się o tym amerykańska aktorka Sharon Stone.
 • Bush i Powell aresztowani!

  George W. Bush i Collin Powel zostali zatrzymani przez amerykańską policję za bójkę w barze! Panowie nie bili się jednak między sobą i co może najważniejsze, politykami są tylko w najnowszej produkcji Olivera Stone'a. Aktorzy grają w filmie "W", powstającej właśnie biografii amerykańskiego przywódcy.
 • Co Barack Obama ma w swoim iPodzie?

  Co Barack Obama ma w swoim iPodzie?

  - Mam tam wszystko od Howlin' Wolfa po Yo-Yo Ma i Sheryl Crow - mówił piśmie "Rolling Stone" kandydat Demokratów na prezydenta. - Jest tam też około 30 piosenek Dylana.
 • Dior przeprasza Chiny za wypowiedź Sharon Stone

  Dior przeprasza Chiny za wypowiedź Sharon Stone

  Francuski dom mody Christian Dior poinformował, że wycofał ze swej kampanii reklamowej w Chinach wizerunek amerykańskiej aktorki Sharon Stone i potępił jej wypowiedź o majowym trzęsieniu ziemi w tym kraju.