stoły

Artykuły - Stoły (34)

 • Czy polskie produkty zagoszczą na indyjskich stołach?

  Czy polskie produkty zagoszczą na indyjskich stołach?

  Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych chce, by polski miód, owoce i nabiał na stale zagościły na indyjskich stołach.
 • Gęsina - polski hit eksportowy - trafia na niemieckie stoły

  Gęsina - polski hit eksportowy - trafia na niemieckie stoły

  Polska produkuje rocznie 20 tys. ton gęsiny. 85 proc. tej produkcji trafia na niemieckie stoły.
 • Ślimaki ruszają z kopyta

  Ślimaki ruszają z kopyta

  Producenci ślimaków hodowlanych rozwijają biznes i planują powrót ślimaków na krajowe stoły - donosi "Puls Biznesu".
 • Okrągły stół ws. OFE

  Okrągły stół ws. OFE

  Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z przewodniczącym Rady FOR prof. Leszkiem Balcerowiczem i zapoznał się z uwagami i argumentami dotyczącymi prac nad zmianami w systemie emerytalnym - poinformowała Kancelaria Prezydenta.
 • Depardieu zasiada do stołu

  Depardieu zasiada do stołu

  "Aby dobrze zjeść, należy jeść we dwoje albo we troje" - w wywiadzie dla tygodnika "Le Figaro Magazine" Gerard Depardieu opowiada o swoim podejściu do gastronomii i swoich gustach kulinarnych.
 • Animator: Stół trickowy Themersona

  Animator: Stół trickowy Themersona

  Prawie pięć tysięcy widzów wzięło udział w projekcjach i warsztatach rozpoczętego w sobotę w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator - poinformowali w poniedziałek organizatorzy festiwalu.
 • Siadajmy razem przy stole!

  Siadajmy razem przy stole!

  Program "Życie od kuchi", który Małgorzata Ohme prowadzi razem z kucharzem, Robertem Sową, cieszy się dużą popularnością. Co warto z niego przenieść do swojej rodziny?
 • Ekonomiczny okrągły stół możliwy!

  Ekonomiści, z którymi w piątek rozmawiała PAP, zadeklarowali chęć udziału w debacie zaproponowanej przez Jarosława Kaczyńskiego nt. propozycji gospodarczych PiS. W ich ocenie apolityczne dyskusje ekonomistów na temat propozycji gospodarczych polityków to dobry pomysł.
 • Polska inicjatywa "okrągłego stołu" o gazie łupkowym

  W Parlamencie Europejskim ma spotykać się "okrągły stół" na temat gazu łupkowego. Chodzi o podniesienie wiedzy o gazie łupkowym wśród europosłów - poinformował PAP europoseł Bogdan Marcinkiewicz (PO). Tymczasem w PE powstają dwa raporty o gazie łupkowym.
 • Polska w pakcie fiskalnym - tylko przy stole

  Polska w pakcie fiskalnym - tylko przy stole

  Bierzemy pod uwagę nieprzystąpienie do paktu fiskalnego- mówi w Przesłuchaniu w RMF FM wiceszef PE Jacek Protasiewicz. "Jeśli będziemy w karcie dań, nie zostaniemy sygnatariuszami" - zapowiada. "Jeżeli mamy partycypować w pakcie fiskalnym, musimy być przy stole, przy którym zapadają decyzje dotyczące strefy euro. Czy rezygnacja z paktu oznaczałaby rezygnację z pożyczki dla MFW? Jeśli nie przystąpimy do paktu fiskalnego, nie musimy partycypować we wspieraniu strefy euro. To oczywiste" - mówi gość RMF FM.