stoki

Artykuły - Stoki (6)

 • Stoki narciarskie będą otwarte. Półtora metra śniegu i wszystkie trasy czynne

  Stoki narciarskie będą otwarte. Półtora metra śniegu i wszystkie trasy czynne

  Dobre wieści dla właścicieli stoków i miłośników białego szaleństwa. Od 12 do 26 lutego będą czynne - zdecydował dziś rząd. - Jesteśmy gotowi. Mamy śnieg, otwieramy wszystkie trasy - zapewniał w rozmowie z Interią Paweł Nowobilski z Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska - największej stacji narciarskiej na Podhalu.
 • Gdzie na narty w 2013 roku? Najmodniejsze stoki tego sezonu

  Gdzie na narty w 2013 roku? Najmodniejsze stoki tego sezonu

  Początek jesieni to najlepszy czas, aby móc spokojnie zaplanować swój noworoczny wypoczynek. Mamy możliwość przejrzeć oferty wielu operatorów, poznać najmodniejsze stoki tego sezonu. Najlepiej, jeśli dobierzmy cel podróży według naszych indywidualnych preferencji. Zastanawiając się nad tym, gdzie wyjechać na narty w 2013 roku, warto rozważyć ośrodki znajdujące się w Alpach i Dolomitach.
 • "Wypasiona zima" w TVP

  "Wypasiona zima" w TVP

  Stoki narciarskie przygotowane do zimowego wypoczynku, specjały lokalnej kuchni i spotkania ze znanymi postaciami związanymi z regionem świętokrzyskim będzie można obejrzeć na przełomie roku w telewizyjnej "Jedynce" w ramach projektu "Wypasiona zima".
 • Alpejski PŚ: Bourgeat wraca na stoki

  Alpejski PŚ: Bourgeat wraca na stoki

  32-letni Pierrick Bourgeat weźmie udział w zawodach alpejskiego Pucharu Świata po raz pierwszy od 21 miesięcy. Francuski narciarz wystartuje w tym tygodniu w konkurencjach szybkościowych w amerykańskim Beaver Creek.
 • Bode Miller i spółka ruszają!

  Bode Miller i spółka ruszają!

  W najbliższy weekend w Soelden ruszy 43. sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, a tytułów najlepszych narciarzy bronić będą Amerykanie: Lindsay Vonn i Bode Miller. Na stoki wróci po blisko rocznej przerwie i poważnych kłopotach zdrowotnych Norweg Aksel-Lund Svindal.
 • Darmowe stoki

Filmy - Stoki (3)