stłuczki

Artykuły - Stłuczki (29)

 • Fingowali kolizje i wyłudzali odszkodowania

  Fingowali kolizje i wyłudzali odszkodowania

  ​Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali kolejnych 7 członków zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudzała od firm ubezpieczeniowych odszkodowania, na podstawie sfingowanych kolizji. Straty szacowane są na co najmniej milion złotych. Choć w tej sprawie zarzuty usłyszało już 26 osób, sprawa w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy.
 • Wmawiali ludziom, że mieli stłuczkę... rzucając zapalniczką!

  Pięć osób, podejrzewanych o wyłudzanie od kierowców pieniędzy metodą "na stłuczkę", zatrzymali policjanci z Lublina. Ofiarą oszustów padł lubelski ksiądz; policja sądzi, że oszukanych duchownych może być więcej.
 • Co robić w razie stłuczki?

  Co robić w razie stłuczki?

  Sposób postępowania zależy między innymi od tego, czy zniszczeniu uległy tylko auta, czy też są poszkodowani
 • Historia pewnej stłuczki

  Skoro orzeczenie sądu pierwszej instancji było korzystne dla obwinionej, nie ma podstaw, aby umorzyć postępowanie z powodu przedawnienia - orzekł Sąd Najwyższy utrzymując wyrok sądu dyscyplinarnego uniewinniający łódzką sędzię.
 • Historia pewnej stłuczki

  Sąd Okręgowy w Kielcach uniewinnił w poniedziałek jednego z pięciu byłych funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach skazanych przez sąd pierwszej instancji za składanie fałszywych zeznań. Wobec czterech pozostałych oskarżonych sąd utrzymał wyrok skazujący w mocy.
 • Krynicki Recykling uruchamia w Wyszkowie linię do recyklingu szkła

  Krynicki Recykling uruchamia w Wyszkowie linię do recyklingu szkła

  Krynicki Recykling, spółka zajmująca się recyklingiem szkła, uruchomiła w Wyszkowie instalację technologiczną do uzdatniania stłuczki szklanej opakowaniowej oraz samochodowej.
 • Oszuści i skorumpowana policja

  Oszuści i skorumpowana policja

  Czternaście osób odpowie za wyłudzenie prawie pół miliona złotych od firm ubezpieczeniowych za fikcyjne stłuczki.
 • Wydarzenie mające istotny wpływ na sytuację gospodarczą Emitenta

  Zarząd Krynicki Recykling S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym przeprowadzony został przez Lithuanian Glass Recykling (LGR) na Litwie, gdzie Emitent jest współwłaścicielem, z pozytywnym wynikiem test uruchomienia linii do uzdatniania stłuczki szkła opakowaniowego oraz samochodowego. Pełne uruchomienie linii i proces produkcyjny planowany jest w przyszłym tygodniu. Jest to pierwsza automatyczna linia do recyklingu stłuczki szkła opakowaniowego i szkła samochodowego w krajach nadbałtyckich. Łączn
 • Wydarzenie mające istotny wpływ na sytuację gospodarczą Emitenta

  Zarząd Krynicki Recykling S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym przeprowadził w Wyszkowie z pozytywnym wynikiem testowe uruchomienie linii do uzdatniania oraz sortowania na poszczególne kolory stłuczki szkła opakowaniowego. W dniu jutrzejszym planowane jest pełne uruchomienie linii. Obecnie jest to najnowocześniejsza linia w Polsce do sortowania stłuczki szkła opakowaniowego na poszczególne kolory. Potencjalna wydajność wynosi 135 tys. ton rocznie uzdatnionej stłuczki szkła. Wartość inwestycji n
 • Wydarzenie mające istotny wpływ na sytuację gospodarczą Emitenta

  Zarząd Krynicki Recykling S.A. informuje, iż w dniu 29 lipca 2008 r. zakończył inwestycję w linię do recyklingu stłuczki szkła samochodowego w Wyszkowie. Inwestycja, której łączny koszt wyniósł ok. 2,7 mln zł., była dofinansowana z dotacji uzyskanej od Fundacji EkoFundusz.