Steven Soderbergh

Synonimy:
Soderbergh Steven,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Steven Soderbergh (73)

 • Reżyser filmu "Contagion - Epidemia strachu" szefem komitetu ds. pandemii COVID-19

  Reżyser filmu "Contagion - Epidemia strachu" szefem komitetu ds. pandemii COVID-19

  Wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha film "Contagion - Epidemia strachu" blisko dziesięć lat po premierze jest jednym z najchętniej oglądanych obecnie filmów. Oczywiście z powodu podejmowanej tematyki. Tymczasem jego reżyser stanął na czele specjalnego komitetu stworzonego przez Gildię Amerykańskich Reżyserów. Jego celem jest m.in. próba oceny tego, kiedy produkcja filmowa wróci do względnej normalności.
 • Akademia: Naśladujcie Soderbergha. Soderbergh: Ale ja byłem pijany...

  Akademia: Naśladujcie Soderbergha. Soderbergh: Ale ja byłem pijany...

  Amerykańskiej Akademii Filmowej zależy, żeby tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów była wolna od dłużyzn. Dlatego też podczas lunchu nominowanych poprosiła ich, by w razie wygranej ich podziękowania trwały maksymalnie 90 sekund. Jako przykład pokazano film z Oscarów w 2001 roku, na którym Steven Soderbergh odbiera nagrodę za reżyserię "Traffic". Sam zainteresowany był tym bardzo rozbawiony.
 • ​Meryl Streep w nowym filmie Stevena Soderbergha "The Laundromat"

  ​Meryl Streep w nowym filmie Stevena Soderbergha "The Laundromat"

  Meryl Streep dołączyła do obsady nowej produkcji Stevena Soderbergha "The Laundromat". Twórcy chcieliby pozyskać dla projektu również Gary'ego Oldmana i Antonio Banderasa.
 • "Mozaika": Co się stało z Sharon Stone?

  "Mozaika": Co się stało z Sharon Stone?

  Sześcioczęściowy thriller HBO w reżyserii Stevena Soderbergha "Mozaika" przedstawia opowieść o odnoszącej sukcesy pisarce, której idealizm tonie w lawinie oszustw, kłamstw i zbrodni. W roli głównej występuje Sharon Stone. Serial jest emitowany codziennie od wtorku, 23 stycznia w HBO3 i dostępny dzień po dniu w serwisie HBO GO.
 • Steven Soderbergh kończy filmową emeryturę?

  Steven Soderbergh kończy filmową emeryturę?

  Serwis "Variety" poinformował, że Steven Soderbergh zamierza po trzech latach emerytury wrócić do realizacji filmów pełnometrażowych. Sam zainteresowany zdaje się jednak mieć zupełnie inne plany.
 • Nie rzuca słów na wiatr

  Nie rzuca słów na wiatr

  Znamy go z ról w tak głośnych filmach, jak "Sherlock Holmes", "Bliżej", "Droga do zatracenia", "Utalentowany pan Ripley", "Wróg u bram", "Anna Karenina" czy "Wzgórze nadziei". Brytyjski gwiazdor Jude Law należy do ścisłego grona aktorów, którzy w kinie nie boją się trudnych wyzwań.
 • Steven Soderbergh kończy 50 lat

  Steven Soderbergh kończy 50 lat

  Amerykański reżyser Steven Soderbergh, twórca filmów "Seks, kłamstwa i kasety wideo", "Erin Brockovich", "Ocean's Eleven", laureat Oscara i Złotej Palmy w Cannes, kończy w poniedziałek, 14 stycznia, 50 lat.
 • Gina Carano mierzy się z aktorstwem

  Gina Carano mierzy się z aktorstwem

  Prawdopodobnie miliony ludzi na całym świecie marzą o tym, aby zadzwonił do nich sławny reżyser i zaproponował im główną rolę w swoim filmie. Gina Carano nigdy nie należała do tej grupy.
 • Rooney Mara u Soderbergha

  Rooney Mara u Soderbergha

  W obsadzie nowego filmu Stevena Soderbergha są już: Catherine Zeta-Jones, Jude Law i Channing Tatum. Jak się jednak okazuje, to wcale nie koniec - do produkcji dołączyło właśnie kolejne znane nazwisko.
 • Steven Soderbergh w pogoni za bestią

  Steven Soderbergh w pogoni za bestią

  Reżyser, który zrobił film o skoku na kasyno, raczej nie martwi się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Ale z filmem o epidemii to już zupełnie inna sprawa.

Filmy - Steven Soderbergh (4)