Sport - Steven Gerrard

Artykuły - Steven Gerrard (99)

Filmy - Steven Gerrard (14)

• Wielka radość Gerrarda. Rangers pokonali Celtic w derbach Glasgow 2-1. Wideo

Ekipa Rangersów pokonała w derbach Glasgow Celtic 2-1. To pierwsze od 9 lat zwycięstwo "The Gers" na stadionie Celticu. Po ostatnim gwizdku radości nie ukrywał szkoleniowiec gości Steven Gerrard. Dzięki tej wygranej Rangers zajmują drugie miejsce w tabeli szkockiej ligi z dwupunktową stratą do Celticu, ale mają także o jeden rozegrany mecz mniej.
  • Hibernian - Rangers 0-3. Brutalny faul i bijatyka. Wideo

Wielkie emocje, nie tylko sportowe, w lidze szkockiej. Ekipa Rangers pokonała 3-0 na wyjeździe Hibernian. W drugiej połowie za brutalny faul wyleciał z boiska piłkarz gospodarzy Ryan Porteous. Doszło do przepychanek, m.in. z udziałem trenera gości Stevena Gerrarda.
  • Legia - Rangers (0-0). Steven Gerrard o szansach w rewanżu. Wideo

- Każdy sezon jest inny. W zeszłym roku w Rosji graliśmy na sztucznej nawierzchni. Straciliśmy dwóch zawodników. Liczę, że teraz nie będziemy grać w dziewięciu - powiedział trener Rangers FC Steven Gerrad. W pierwszym spotkaniu ostatniej rundy eliminacji Ligi Europy Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Rangers FC. Rewanż za tydzień w Glasgow.
  • Legia - Rangers (0-0). Steven Gerrard o Radosławie Majeckim. Wideo

- Majecki ma duży potencjał, ale nie możemy go na razie porównywać z Jerzym Dudkiem, który wygrał Ligę Mistrzów - powiedział trener Rangers FC Steven Gerrad zapytany o bramkarza Legii Warszawa Radosław Majecki. W pierwszym spotkaniu ostatniej rundy eliminacji Ligi Europy stołeczny zespół zremisował bezbramkowo z Rangers FC. Rewanż za tydzień w Glasgow.
  • Rangers FC. Steven Gerrard po meczu z Legią (0-0). Wideo

- W pierwszych 45 minutach zagraliśmy świetnie. Udało się nam stanąć na wysokości zadania. Sprostać szybkości i intensywności gry, którą narzuciła Legia. Kontrolowaliśmy grę w pierwszej połowie, może w końcówce powinniśmy być bardziej kreatywni. W drugiej połowie graliśmy również dobrze, ale mieliśmy tylko jedną szansę - powiedział trener Rangers FC Steven Gerrard po meczu z Legią Warszawa (0-0) w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy. Rewanż za tydzień w Glasgow.
  • Trener Rangers Steven Gerrard wspomina grę w Polsce. Wideo

- Wiem, że jest tu dużo kibiców Liverpoolu, więc chętnie przyjeżdżam do Polski - powiedział trener Rangersów Steven Gerrard przed meczem z Legią Warszawa w kwalifikacjach do Ligi Europy. – Ale wiem też, że polscy kibice potrafią stworzyć nieprzyjemną atmosferę dla rywali, dlatego gra się u was bardzo trudno.
  • Steven Gerrard przed meczem z Legią w kwalifikacjach Ligi Europy. Wideo

Co jest ważniejsze dla Rangers - detronizacja Celtiku czy Liga Europy? – Jedno i drugie. Liga Europy jest ważna także z powodów finansowych, ale dla nas i naszych fanów rozgrywki krajowe są równie istotne – powiedział trener Rangersów Steven Gerrard przed meczem z Legią Warszawa w kwalifikacjach do Ligi Europy.
  • Fernando Torres: Steven Gerrard to najlepszy piłkarz z jakim grałem. Wideo

W czwartek Fernando Torres ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Hiszpan zdradził, kto był najlepszym piłkarzem, z jakim przyszło mu grać. Wskazał na wieloletniego kapitana Liverpoolu - Stevena Gerrarda.
  • Steven Gerrard: VAR to krok naprzód. Oby pojawił się w Szkocji. WIDEO

Legenda Liverpoolu Steven Gerrard, który obecnie trenuje Glasgow Rangers okazuje się zwolennikiem systemu VAR w piłce nożnej i ma nadzieję, że wkrótce pojawi się on także w lidze szkockiej.