Steve Jobs nie żyje

Artykuły - Steve Jobs nie żyje (13)

 • Pierwsza rocznica śmierci Steve'a Jobsa

  Pierwsza rocznica śmierci Steve'a Jobsa

  "Nie chcę być najbogatszym facetem na cmentarzu" - powiedział kiedyś Steve Jobs, współzałożyciel firmy Apple, ojciec nowoczesnych technologii i jeden z największych wizjonerów XXI. Mija rok od jego śmierci.
 • 11 proc. klientów Apple ma o nim gorsze zdanie

  11 proc. klientów Apple ma o nim gorsze zdanie

  Czy Apple straciło w oczach swoich klientów wiele ze swojej magi po śmierci Steve'a Jobsa? Według sondażu przeprowadzonego przez firmę iGR, istnieje grupa fanów Apple, dla których firma bez Jobsa nie jest już tym samym.
 • Steve Jobs pośmiertnie otrzymał nagrodę Grammy

  Steve Jobs pośmiertnie otrzymał nagrodę Grammy

  Zmarły szef Apple, Steve Jobs, został uhonorowany nagrodą Grammy za wkład w rozwój branży muzycznej.
 • Najbardziej szokujące zgony

  Najbardziej szokujące zgony

  Śmierć Michaela Jacksona wciąż wywołuje największe emocje wśród internautów - pokazują najnowsze badania.
 • Bill Gates o przyjaźni ze Stevem Jobsem

  Bill Gates o przyjaźni ze Stevem Jobsem

  W internecie pojawił się zapis wywiadu, jakiego telewizji ABC udzielił Bill Gates. Założyciel Microsoftu wspomina w nim o spotkaniach ze Stevem Jobsem.
 • Ciemna strona Jobsa

  Ciemna strona Jobsa

  Po śmierci szefa Apple'a ujrzało światło dzienne sporo zaskakujących informacji o kulisach ważnych decyzji, które miały i mają do tej pory wpływ na to, co się dzieje na rynku nowych technologii.
 • Jobs, najwybitniejszy dyrektor naszej ery

  Jobs, najwybitniejszy dyrektor naszej ery

  Saga Steve'a Jobsa to urzeczywistnienie mitu założycielskiego cyfrowej rewolucji: rozpoczęcie działalności w przysłowiowym garażu i rozwinięcie jej w najwięcej wartą firmę świata. Wielu rzeczy Jobs nie wynalazł sam, ale był mistrzem dopasowywania pomysłów, sztuki i technologii, budując w ten sposób przyszłość.
 • Jobs zostawił po sobie plany rozwoju na 4 lata

  Jobs zostawił po sobie plany rozwoju na 4 lata

  Szef Apple'a Steve Jobs opracował przed śmiercią plany rozwoju produktów, które, jak wierzył, zabezpieczą jego firmę na przyszłość - podały dzienniki "Daily Mail" i "Boston Herald". Jobs zmarł w zeszłym tygodniu.
 • Steve Jobs nie żyje... Co to znaczy dla rynku?

  Steve Jobs nie żyje... Co to znaczy dla rynku?

  Steve Jobs od dłuższego czasu toczył walkę z chorobą nowotworową. Walkę, w której odnosił sukcesy, ale którą ostatecznie przegrał. Od dziś każde urządzenie Apple będzie działać trochę gorzej, a świat IT będzie trochę brzydszy, mniej natchniony i słabiej przemyślany. Czy to koniec iUrządzeń, które w ostatnich latach zmieniły świat?
 • Steve Jobs: Piosenka za 99 centów

  Steve Jobs: Piosenka za 99 centów

  "Straciliśmy wielkiego innowatora. Steve Jobs zaprojektował zupełnie nowy świat" - tak will.i.am z zespołu The Black Eyed Peas skomentował śmierć słynnego menedżera i wizjonera. W słowach gwiazdora popu nie ma ani krzty przesady. Zwłaszcza, jeżeli pomyślimy o cyfrowej rewolucji na rynku muzycznym, za którą w dużej mierze odpowiedzialny był właśnie Jobs.

Filmy - Steve Jobs nie żyje (1)