sternik

Artykuły - Sternik (10)

 • Schettino obwinia indonezyjskiego sternika

  Schettino obwinia indonezyjskiego sternika

  Francesco Schettino obwinił indonezyjskiego sternika Costa Concordii za katastrofę statku. - Gdyby wszystko właściwie zrozumiał, statek ominąłby wyspę i nic by się nie stało - powiedział Schettino w wywiadzie telewizyjnym.
 • Wioślarskie MŚ: Finały bez Roberta Sycza

  Dwukrotny mistrz olimpijski Robert Sycz (Lotto Bydgostia WSG Bank Pocztowy) wraz z Mariuszem Stańczukiem (AZS AWF Warszawa) nie awansowali do finału mistrzostw świata w Poznaniu.
 • Wyniki 85. wioślarskich mistrzostw Polski

  Złoci i srebrni medaliści olimpijscy w komplecie wystąpili podczas 85. mistrzostw Polski w wioślarstwie. Choć rywalizowali w klubowych osadach, w kilku konkurencjach potwierdzili swój prymat w kraju.
 • Trzy medale Michalskiej

  Trzy medale Michalskiej

  Julia Michalska (Tryton Poznań), szósta zawodniczka igrzysk olimpijskich w Pekinie, zdobyła dwa złote i jeden brązowy medal w 84. Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, rozegranych na Torze Regatowym Malta w Poznaniu.
 • "Złota" czwórka podwójna

  "Złota" czwórka podwójna

  Polska czwórka podwójna zdobyła złoty medal w zawodach wioślarskich podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie.
 • Czwórka wywalczyła "srebro"

  Czwórka wywalczyła "srebro"

  Polska czwórka bez sternika wagi lekkiej zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Pekinie.
 • Mazury: Wyrwali z kipieli tonącą rodzinę

  Nie wahał się ani chwili, kiedy zobaczył wywróconą łódź, a wokół niej tonących ludzi. Natychmiast wydał rozkaz: ruszamy na pomoc! Młody sternik łodzi wraz ze swoją załogą z narażeniem życia uratowali z mazurskiego piekła sześć osób - pisze "Super Express".
 • Louis Vuitton Cup - finały, wyścig 5

  Louis Vuitton Cup - finały, wyścig 5

  - 5:0 dla TNZ to wynik jakiego tutaj nikt się nie spodziewał. Dzisiejszy wyścig odbył się przy małym wietrze, który stawiał jak zwykle trudne zadanie przed taktykiem i strategiem - komentuje Karol Jabłoński.
 • Formuła I na... wodzie

  Formuła I na... wodzie

  Polski sternik Karol Jabłoński dowodzi hiszpańskim jachtem w prestiżowym Pucharze Ameryki w walce o najstarsze sportowe trofeum na świecie. Jeden z najwybitniejszych polskich żeglarzy, znowu stawi czoła zmienności pogody, nieprzewidywalności żywiołu morza, a także ludzkiej naturze - stresowi, zmęczeniu, samemu sobie...
 • Rząd Millera bez Millera?

  Rząd Millera bez Millera?

  Nowy rząd Marka Belki to rząd kontynuacji i politycznych powrotów, czy gabinet fachowców, który ma posprzątać po nieudolnych działaniach Millera i spółki? Choć zmienił się sternik, kurs pozostaje ten sam.