Stereo Mc's

Artykuły - Stereo Mc's (5)

 • Stereo MC's: Zaskoczyć wiele osób

  Stereo MC's: Zaskoczyć wiele osób

  Jedną z gwiazd festiwalu "Summer Of Music", który odbędzie się w dniach 9-10 września na warszawskim Służewcu, jest grupa Stereo MC's. Formacja, pamiętana z wielkiego przeboju "Connected" (1992), pracuje obecnie nad nowym materiałem. - Mamy już gotową połowę materiału - zdradza Nick "The Head" Hallam z Stereo MC's w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Summer of Music Festival jak Roskilde

  Summer of Music Festival jak Roskilde

  Zespoły Pet Shop Boys, Stereo MC's, Maximo Park i The Crystal Method oraz wokalista Ian Brown i wokalistka Peaches wystąpią podczas pierwszego warszawskiego Summer of Music Festival, który odbędzie się 9 i 10 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
 • Pet Shop Boys w Polsce

  Pet Shop Boys w Polsce

  "Summer Of Music Festival" - pod taką nazwą w dniach 9-10 września odbędzie się impreza na warszawskim Służewcu z udziałem międzynarodowych gwiazd. Organizatorzy na razie ujawnili, że wystąpią Pet Shop Boys, Ian Brown (wokalista The Stone Roses), Stero MC's oraz kanadyjska wokalistka Peaches.
 • Stereo Mc's: Wciąż jest dla nas miejsce

  Członkowie brytyjskiej formacji Stereo Mc's, którzy po dziewięciu latach milczenia powrócili na scenę muzyczną z albumem "Deep Down & Dirty" uważają, że pomimo tak długiej nieobecności dla ich muzyki wciąż znajdzie się miejsce.
 • Stereo MC's: Muzyka opiera się na fantazji

  Rob Birch i Nick Hallam, muzycy tworzący znany na początku lat 90. brytyjski duet Stereo MC's, wystawili swych fanów na ciężką próbę. Na ich kolejny album "Deep Down & Dirty", który ukaże się na początku czerwca, trzeba było czekać aż dziewięć lat. Okres ten muzycy wykorzystali głównie na ułożenie sobie życia prywatnego, ale nie zapomnieli o muzyce.