Stephenie Meyer

Artykuły - Stephenie Meyer (9)

 • Najbardziej oczekiwana premiera

  Najbardziej oczekiwana premiera

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, do kin trafi "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1". Na kolejną adaptację książki Stephenie Meyer czekały miliony fanów na całym świecie. W głównych rolach jak zawsze Kristen Stewart i Robert Pattinson.
 • Kolejny hit Stephenie Meyer

  Kolejny hit Stephenie Meyer

  Najnowsza książka Meyer "The Short Second Life of Bree Tanner" trafi do księgarń dopiero 5 czerwca, jednak w niecałą dobę po pojawieniu się w przedsprzedaży, książka od razu stała się hitem.
 • Nowa powieść autorki "Zmierzchu"

  Nowa powieść autorki "Zmierzchu"

  Już niebawem w amerykańskich księgarniach ukaże się nowa powieść Stephenie Meyer, autorki bestsellerów o wampirach serii "Zmierzch"
 • Ostatni "Zmierzch": Będa dwa filmy?

  Ostatni "Zmierzch": Będa dwa filmy?

  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu" okazał się maszynką do robienia naprawdę dużych pieniędzy i nic dziwnego, że trwają już pracę nad ekranizacjami kolejnych części książkowej serii Stephenie Meyer. Są szanse, że ostatnia z nich, "Przed świtem", zostanie rozbita na dwa osobne filmy - spekuluje "Variety".
 • MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

  MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

  Ekranizacja bestsellera Stephenie Meyer zdobyła serca nastolatek na całym świecie.
 • Zagra w kolejnym "Zmierzchu"!

  Zagra w kolejnym "Zmierzchu"!

  Jedną z głównych ról w filmie "Zmierzch: Zaćmienie" zagra nieznany australijski aktor Xavier Samuel. Będzie to trzecia części trylogii Stephenie Meyer, której premiera zapowiadana jest na 30 czerwca 2010 roku.
 • Rosjanie lubią książki o wampirach

  Rosyjski dom książki Biblio-Globus opublikował listę książek, które najlepiej sprzedawały się w ostatnim tygodniu grudnia. W pierwszej piątce znalazły się aż trzy książki o przygodach wampirów amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer - pisze witryna newsru.com.
 • Wampiryczny szał w USA

  Wampiryczny szał w USA

  Stany Zjednoczone powoli ogarnia wampiryczne szaleństwo, a wszystko z powodu zbliżającej się premiery ekranizacji kultowej za oceanem książki "Zmierzch" Stephenie Meyer.
 • Zakochana w wampirze

  Zakochana w wampirze

  Kristen Stewart ("W świecie kobiet") zagra główną rolę w kinowej adaptacji powieści Stephenie Meyer "Twilight". Na fotelu reżysera zasiądzie Catherine Hardwicke, autorka "Trzynastki".

Filmy - Stephenie Meyer (2)

 • "Intruz"

  "Intruz" to kolejny film oparty na powieści napisanej przez autorkę słynnej sagi "Zmierzch" - Stephenie Meyer. Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici - tak zwane dusze, które wnikają w ciała ludzi, zabijając w nich świadomość. Z całej ludzkości pozostała jedynie grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy. Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza - Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem. Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie oraz utraconą miłość - Jareda? Czy odnajdzie swoich bliskich?
 • "Zmierzch: Księżyc w nowiu"

  Ekranizacja drugiej części bestsellerowego cyklu "Zmierzch" autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer. "Księżyc w Nowiu" opowiada dalsze dzieje trudnej miłości dziewczyny - Belli Swan i wampira - Edwarda Cullena.