Stephanie Meyer

Artykuły - Stephanie Meyer (5)

 • Stephanie Meyer: Życie po "Zmierzchu"

  Stephanie Meyer: Życie po "Zmierzchu"

  Proza Stephanie Meyer to dla Hollywood prawdziwa żyła złota. Po bestsellerowej sadze "Zmierzch" na duży ekran trafi jej kolejna powieść "Intruz". W obsadzie zobaczymy m.in. gwiazdę "Bękartów wojny" Diane Kruger.
 • Taylor Lautner: Nowy idol nastolatek

  Taylor Lautner: Nowy idol nastolatek

  Jeszcze niedawno był tylko jedną z wielu młodych, nieźle się zapowiadających amerykańskich gwiazdek. Dzięki występom w kolejnych częściach ekranizacji powieści Stephanie Meyer "Zmierzch", Taylor Lautner został idolem pań na całym świecie i najlepiej opłacanym nastoletnim aktorem 2010 roku.
 • Rodzice narzekają na "Zmierzch"

  Rodzice narzekają na "Zmierzch"

  Stephanie Meyer stała się za sprawą sagi "Zmierzch" najpopularniejszą autorką książek młodzieżowych, której sukces porównuje się do osiągnięć J.K. Rowling - autorki "Harry'ego Pottera". Ostatnio obie pisarki mają jeszcze jedną wspólną cechę - ich twórczość znalazła się na liście książek, na które najczęściej narzekają rodzice i nauczyciele.
 • Kto wyreżyseruje "Przed świtem"?

  Kto wyreżyseruje "Przed świtem"?

  Gus van Sant, Sophia Coppola i Bill Condon znajdują się na liście życzeń wytwórni Summit Entertainment w sprawie reżyserii finałowych filmów serii "Zmierzch" - ekranizacji tomu "Przed świtem" Stephanie Meyer.
 • Podwójny "Zmierzch" w 3D?

  Podwójny "Zmierzch" w 3D?

  Dwie informacje dla fanów sagi Stephanie Meyer. Wytwórnia Summit Entertainment planuje rozbić ekranizację ostatniej książki serii "Przed świtem" - na dwa osobne filmy. Trwają też przymiarki do produkcji tych obrazów w formacie 3D.