InteriaTV - Stefano Terrazzino

Filmy - Stefano Terrazzino (15)

 • Stefano Terrazzino chciałby wydać album z włoskimi przebojami

  Stefano Terrazzino w maju tego roku wygrał 3. edycją programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Twierdzi, że po udziale w muzycznym show telewizji Polsat ponownie otworzył się na muzykę. Zamierza się rozwijać w tym kierunku, choć zdaje sobie sprawę z tego, że ma przed sobą długą drogę. Terrazzino nie chce jednak zaprzepaścić kilku miesięcy treningów, przyznaje też, że muzyka daje mu teraz wiele pozytywnych emocji. – Nigdy nie miałem tego wcześniej. Kiedyś miałem coś wspólnego z muzyką, ale było to wszystko narzucone, coś robiłem i potem się przestraszyłem tego wszystkiego. Teraz nie mam jednak nikogo nad sobą, wybieram, co chcę śpiewać i jak to chcę robić – mówi Stefano Terrazzino.
 • Stefano Terrazzino: Polacy przyjęli mnie z otwartymi ramionami

  Stefano Terrazzino jest Sycylijczykiem, urodził się jednak w niemieckim mieście Mannheim. Tam też rozpoczął karierę taneczną. W Polsce mieszka od 2005 roku i twierdzi, że czuje się już prawie Polakiem. Nie zgadza się też ze stereotypem Polaków jako narodu niezbyt tolerancyjnego wobec obcokrajowców. W ciągu minionych dziesięciu lat nie spotkał się bowiem z żadnym przejawem ksenofobii lub nietolerancji. – Czuję, że przyjmują mnie tu z otwartymi rękami, z sympatią, dlatego jest mi tu dobrze. Nie mogę powiedzieć, że Polacy są zawistni, i te wszystkie rzeczy, to, co Polacy między sobą mówią, ja akurat tego nie doświadczyłem dzięki Bogu w ogóle – mówi Stefano Terrazzino.
 • Stefano Terrazzino poprowadzi polską edycję programu „Salon sukien ślubnych”

  „Salon sukien ślubnych” to reality show oparte na amerykańskim formacie „Say Yes to the Dress”. Amerykańska widownia do tej pory obejrzała 10 edycji tego programu – nadawany jest on bowiem, także na antenie stacji TLC, od 2007 roku. Gospodarzem ślubnego show jest projektant mody Randy Fenoli. Polski prowadzący nie został wybrany przypadkowo – Stefano Terrazzino ukończył krawiectwo teatralne i przez pewien czas zarabiał, szyjąc kostiumy do tańca. – Robiłem to, żeby móc tańczyć, żeby mieć finanse. Ale to fajnie, że się przydało, bo dostałem propozycję bycia trochę prezenterem, i to jest nowe wyzwanie, a trochę ubraniowym doradcą, i to nie jest nowe, więc czułem się trochę bezpieczny, że okej, nie wszystko będzie nowe – mówi Stefano Terrazzino.
 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca. Zdradza również, że stara się po równo dzielić między nie czas i nie porównuje ich do siebie, bo są zupełnie inne.
 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista – uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.
 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo: O tym, że Stefano Terrazzino jest genialnym tancerzem, wiedzieliśmy już wcześniej. Ale dopiero w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przekonaliśmy się, jak świetnym jest aktorem! Stefano nieustannie zaskakuje swoimi nowymi wcieleniami, a jurorzy nie mogą wyjść z podziwu dla jego umiejętności i talentu. Tym razem Stefano zaserwuje widzom fantastyczną, muzyczną podróż z Tiną Turner. Jako królowa Rock and Rolla w utworze „Proud Mary” Stefano jest fenomenalny! Zobacz video! Całe wykonanie Stefano w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w najbliższą sobotę (2 maja), o godzinie 22. w POLSACIE!
 • Stefano Terrazzino: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to dla mnie niezła szkoła

  Po 9 latach pracy przy „Tańcu z gwiazdami” Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat. – Moja przygoda z „Tańcem z gwiazdami” trwała 9 lat. Przez ten czas wiele razy powtarzałem te same kroki, tyle tylko że z różnymi gwiazdami. A tu nagle wszystko jest takie nowe. Kiedy pierwszy raz poszedłem do sali, widziałem już studio, jak to wygląda, to przeżywałem wszystko z nowym entuzjazmem. To jest bardzo pozytywne uczucie – mówi Stefano Terrazzino.
 • Marco Terrazzino, brat znanego tancerza, jest piłkarzem w Niemczech

  23-letni Marco, najmłodszy z braci Terrazzino, gra na pozycji napastnika w niemieckiej Bundeslidze. Stefano przyznaje, że jest dumny z osiągnięć brata i gdy tylko może, dopinguje go osobiście podczas meczu. – Jestem bardzo dumny z mojego brata i lubię mówić o nim, bo to jest człowiek, który ma ogromną pasję. Dopinguję go i czasami bardzo żałuję, że jestem tutaj w Polsce; że nie mogę być bliżej niego, tam na stadionie, bo to tam są ogromne emocje. Kiedy 30 tys. ludzi nagle wykrzykuje jego imię albo kiedy strzela gola, to są emocje, których nie można doświadczyć nigdzie indziej. Czuję, że on ma wyjątkowy talent – mówi Stefano Terrazzino.
 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino w prezencie dla czytelników „Tele Tygodnia”

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla. Konkurs, w którym do wygrania jest lekcja tańca ze Stefano Terrazzino, zorganizował magazyn „Tele Tydzień”. – To taki prezent mikołajkowy. Przez godzinę będę tylko dla tej osoby i będę ją uczył najlepiej, jak potrafię. Godzina to nie za dużo, ale pokażę jakiś wybrany krok podstawowy i może trochę zarażę pasją do tańca – mówi Stefano Terrazzino, tancerz.
 • Terrazzino: Po każdym odcinku idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu. Wieczory, po każdym odcinku tanecznego show spędza na imprezie w klubie. Agnieszka Sienkiewicz woli zrelaksować się w ulubionym gabinecie kosmetycznym.