stefan majewski

Artykuły - Stefan majewski (77)

Filmy - Stefan majewski (11)

 • Stefan Majewski dla Interii: W Cracovii będzie się zmieniało. Wideo

  - Zawsze z sentymentem patrzę na kluby, w których pracowałem. Tak też jest z Cracovią. Może teraz nie ma tam zbyt wielu Polaków, ale uważam, że za chwilę, po wybudowaniu ośrodka się to zmieni. Do zespołu będzie wchodziło więcej młodzieżowców - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, w przeszłości trener między innymi Cracovii Stefan Majewski.
 • Stefan Majewski dla Interii: Vuković nie ma komfortowej sytuacji. Wideo

  - Będzie mało czasu, żeby Legia odpowiednio przygotowała się do meczów pucharowych. Wierzę jednak, że Vuković da sobie radę - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, w przeszłości trener między innymi Cracovii Stefan Majewski.
 • Stefan Majewski dla Interii: Mioduski mnie zaskoczył. Wideo

  - Zaskoczyły mnie decyzje prezesa Legii Dariusza Mioduskiego. Wykazał się tym, że zaufał trenerowi Vukoviciovi. Na ogół jak coś w tym klubie nie szło, to była zmiana trenera. Wiadomo w jakiej sytuacji był "Vuko" pod koniec ubiegłego roku - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, w przeszłości trener między innymi Cracovii Stefan Majewski.
 • Stefan Majewski dla Interii: Za tym idą pieniądze. Wideo

  To wielki plus, że w Ekstraklasie gra coraz więcej młodych piłkarzy. W ostatniej kolejce było ich na boisku ponad pięćdziesięciu. Zdobywają bramki, rozwijają się - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Majewski.