InteriaTV - statek

Filmy - Statek (13)

 • Ośmiornica na pokładzie. To, co zrobiła zapiera dech w piersiach

  Marynarze na jednym ze statków mieli nietypowego gościa. Po pokładzie pełzała sporych rozmiarów ośmiornica. Część załogi uważała, że zwierzę bez pomocy nie wydostanie się poza statek. Byli jednak i tacy, którzy wierzyli w niezwykłe zdolności tego morskiego stworzenia. Ośmiornica znalazła wąską szczelinę w kadłubie i choć mogłoby się to wydawać niemożliwe, zaczęła się przez nią przeciskąć. Zobaczcie, jaki był finał!
 • Ludzie podziwiający wodowanie statku uciekają przed falą

  Wodowaniu nowych statków towarzyszą spektakularne widoki, wiele osób przyszło więc zobaczyć to na własne oczy. Trochę niefortunnie częścią widowiska, w tym przypadku, została również ucieczka przed falą, wzburzoną przez ogromny statek.
 • Grand Princess w porcie w Oakland. Na pokładzie turyści z koronawirusem

  Do portu w Oakland zawinął wycieczkowiec Grand Princess. Wśród 3,5 tysiąca osób na pokładzie u 21 stwierdzono koronawirusa. W związku z tym pasażerowie przejdą kwarantannę w przygotowanych, rządowych placówkach, a załoga na samym statku. Cała procedura zejścia ze statku może trwać nawet dwa dni.
 • Statek widmo rozbił się u wybrzeży Irlandii

  Statek MV Alta od ponad roku pływający bez załogi po Atlantyku rozbił się u wybrzeży Irlandii. Statek widmo został finalnie zepchnięty na brzeg przez sztorm Dennis. Jego załoga została ewakuowana w sierpniu 2018 roku przez amerykańską Straż Wybrzeża.
 • Dwa statki wycieczkowe zderzyły się blisko portu w Meksyku

  W piątek 20 grudnia w Porcie Cozumel w Meksyku zderzyły się ze sobą dwa ogromne statki wycieczkowe. Przyczyną incydentu było zbyt duże nagromadzenie statków. W tym samym czasie w porcie przebywało 36 ogromnych statków. Mimo dziesiątek ludzi zgromadzonych na pokładach obu wycieczkowców ranna została tylko jedna osoba. Niestety uszkodzone zostały także oba statki, oba wymagały naprawy. (STORYFUL/x-news)
 • Stado kilkuset delfinów pojawiło się obok statku wycieczkowego

  Stado liczące kilkaset delfinów pojawiło się w pobliżu statku wycieczkowego u wybrzeży Kalifornii. Takie stadne zachowanie delfinów może być spowodowane chęcią ucieczki przed drapieżnikami lub potrzebą szybkiego przemieszczenia się w miejsce bardziej obfite w pokarm. (STORYFUL/x-news)
 • Pies, któremu wyjątkowo zakręciło się w nosie. Szczeniak dostał ataku kichania

  Szczeniaka, będącego połączeniem chihuahua i pudla, po powąchaniu szyszek chmielu zaczęło się kręcić w nosie. Zapach nasion wywołał u małego psa zabawną lawinę kichnięć. (STORYFUL/x-news)
 • Kuriozalna sytuacja. Kapitan stracił panowanie nad statkiem

  Kapitan jednostki wypływającej z portu w Bangkoku stracił kontrolę nad sterami - w efekcie wielki statek towarowy uderzył w nabrzeże, niszcząc chodnik dla pieszych wzdłuż rzeki Chao Phraya. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widać, jak statek siłą bezwładu wbija się w nabrzeże. W chwili wypadku na kładce w pobliżu popularnego mostku króla Bhumibola nie było pieszych. (STORYFUL/x-news)
 • Władca mew. Spragnione ptaki przylatują do niego na herbatę

  Mężczyzna jest prawdziwym zaklinaczem mew. Podczas podróży swoją łódką, często pije herbatę, aby się rozgrzać. W tym samym czasie przylatują do niego mewy, które spragnione biorą łyk za łykiem prosto z kubka.
 • Statek z imigrantami dotarł do portu w Malcie

  Statek "Aquarius" dotarł do Malty. Na pokładzie ratunkowej jednostki znajdowało się 141 imigrantów z Erytrei i Somalii. Imigranci mają trafić do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii oraz Luksemburga. Wcześniej zezwolenia na dobicie do portu odmówiły Włochy.