stary

Artykuły - Stary (205)

 • Iran rozpoczął dostawy ropy na Stary Kontynent

  Iran rozpoczął dostawy ropy na Stary Kontynent

  - Pierwsza, po zakończeniu sankcji gospodarczych, partia irańskiej ropy została wysłana do Europy - ogłosił wiceminister ropy Iranu Rokneddin Javadi. Odbiorcami mają być firmy z Francji, Rosji i Hiszpanii.
 • Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Disney przedstawił plany związane z kolejnymi odsłonami filmowego uniwersum Star Wars. W grudniu 2016 roku w kinach zagości pierwszy spin-off serii - "Star Wars Rogue One".
 • Raport kwartalny Alfa Star S.A. za IV kwartał 2014 r.

  Zarząd Spółki Alfa Star S.A. z siedzibą w Radomiu przekazuje do publicznej wiadomości raport okresowy za IV kwartał 2014 r. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect". Załączniki: 1) Raport kwartalny za IV kw. 2014 r. Osoby reprezentujące spółkę:Sylwester Strzylak - Prezes ZarząduIzab
 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.
 • Polak w przyszłości: Stary, biedny, na zasiłku

  Polak w przyszłości: Stary, biedny, na zasiłku

  W 2060 roku zgromadzone w ZUS środki mogą nie wystarczyć na świadczenie w wysokości minimalnej emerytury dla 25-50 proc. osób przechodzących na emeryturę. Takie wnioski płyną z najnowszego raportu firmy doradczej Deloitte. W Polsce potrzebny jest prosty, bezpieczny i trwały system dobrowolnych ubezpieczeń emerytalnych - przekonują analitycy.
 • Za młody na egzorcyzmy, za stary na seks?

  Za młody na egzorcyzmy, za stary na seks?

  Choć trudno w to uwierzyć, wieczny chłopiec współczesnego kina - Hugh Grant - przekroczył już pięćdziesiątkę. W niedawnym wywiadzie dla BBC, gdzie promował komedię "Scenariusz na miłość", aktor opowiadał o swej "wiekowej klątwie", egzorcyzmach i dylematach, jakie niosą łóżkowe sceny ze studentkami.
 • Whit Stillman laureatem Indie Star Award na 5. American Film Festival

  Whit Stillman laureatem Indie Star Award na 5. American Film Festival

  Amerykański reżyser Whit Stillman otrzyma Indie Star Award podczas 5. edycji American Film Festival.
 • Bancruptcy E-Star Management Zrt

  Raport bieżący nr 80/2014Podstawa Prawna: ENEFI Energy Efficiency Plc. hereby notifies its reputable Investors that It’ affiliated company, E-Star Management Zrt. has submitted a petition for initiation of bankruptcy proceeding pursuant to section (1) Article 7 of the Act on Bankruptcy Proceedings and Liquidation Proceedings to the court. Details in the enclosure.
 • "Bez litości" [recenzja]: Stary człowiek i giwera

  "Bez litości" [recenzja]: Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?
 • Na ten ruch czekał cały Stary Kontynent

  Na ten ruch czekał cały Stary Kontynent

  Europejski Bank Centralny na swoim dzisiejszym posiedzeniu niespodziewanie zdecydował o obniżeniu stóp procentowych.