staruszkowie

Artykuły - Staruszkowie (9)

 • Uwaga, nadchodzą staruszkowie!

  Uwaga, nadchodzą staruszkowie!

  Starzenie się ludzkości przestało być odległym problemem, zaledwie majaczącym na horyzoncie. Demograficzna transformacja, którą obecnie przechodzi świat, wpłynie na każdą dziedzinę życia.
 • Beavis i Butthead staruszkami?

  Beavis i Butthead staruszkami?

  Wulgarny animowany duet - Beavis i Butthead - być może już wkrótce wróci na telewizyjne ekrany, tym razem jednak jako para przyjaciół w podeszłym wieku.
 • Jak staruszka w pełnym makijażu

  Jak staruszka w pełnym makijażu

  Obserwując pojawienie się zmodernizowanego Defendera, niecierpliwie czekałem na chwilę, kiedy będę miał możliwość zasiąść za jego kierownicą.
 • Staruszki w Rosenheim

  Staruszki w Rosenheim

  W miniony weekend w niemieckim Rosenheim odbył się 28. Bayerisches Oldtimer Festival, czyli zlot wielbicieli samochodów zabytkowych.
 • Lindsay Lohan w gangu staruszek

  Lindsay Lohan w gangu staruszek

  Lindsay Lohan ("Wredne dziewczyny") i Rosario Dawson ("Sin City - Miasto Grzechu") dołączyły do obsady filmu, opowiadającego o gangu staruszek. Scenariusz czarnej komedii oparto na prawdziwych wydarzeniach.
 • MacLaine i Dukakis: Gang staruszek

  MacLaine i Dukakis: Gang staruszek

  Shirley MacLaine ("Czułe słówka") i Olympia Dukakis ("Jej wysokość Afrodyta") zagrają główne role w czarnej komedii "Poor Things". Film opowie o gangu, któremu szefują... dwie staruszki.
 • Uwaga! Staruszek za kierownicą!

  Uwaga! Staruszek za kierownicą!

  Użytkownikami naszego serwisu są przeważnie osoby młode lub w sile wieku. Jednak za kierownicą samochodu można spotkać kierowców w różnym wieku - także podeszłym.

Filmy - Staruszkowie (2)

 • Kucyk odwiedził staruszków w edynburskim domu pomocy społecznej

  Edynurg, Szkocja. Kucyk przybył odwiedzić staruszków w domu pomocy społecznej w szkockim Edynburgu. Mieszkańcy placówki mogli się wybrać z nim na mały spacer po korytarzu budynku. Zwierzak sprawił wszystkim wiele radości. (STORYFUL/x-news)
 • Efektowny taniec emerytów

  Starsi wcale nie muszą całymi dniami przebywać we własnych czterech ścianach. Przeciwnie, wszelka aktywność w podeszłym wieku działa na korzyść emerytów. Z podobnego założenia wyszła najwyraźniej para z angielskiego Liverpoolu. Staruszkowie ci słysząc muzykę na ulicy rozpoczęli bardzo energiczny taniec. Nie przeszkadzała im w żadnym stopniu mało intymna atmosfera i ludzie przechodzący nieopodal. Autorka filmu zadeklarowała chęć odnalezienia wiekowych tancerzy, którzy dostarczyli jej tyle radości.