staruszki

Artykuły - Staruszki (27)

 • USA: Na lotnisku rozebrano staruszki. Szukano bomb

  Trzy chore starsze panie podróżujące samolotami poddano na lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku rewizjom osobistym w poszukiwaniu bomb - poinformowały amerykańskie media.
 • Staruszka pobiła włamywaczy, udaremniła napad

  Northampton, środek dnia. Kilku mężczyzn w kaskach motocyklowych wali młotkami w szybę jubilera. Przy ulicy czekają ich wspólnicy na skuterach. Rabusie chcą rozbić szybę, zgarnąć kosztowności z wystawy i uciec. Nikt nie reaguje. Prawie nikt.
 • Niepewne jest życie staruszka...

  Niepewne jest życie staruszka...

  Dolina Popradu jest przez sympatyków kolei jednoznacznie kojarzona z linią nr 96 Tarnów-Leluchów, popularnie nazywaną "Kryniczanką". Malowniczą scenerię tej części Beskidu Sądeckiego tworzą strome, zalesione zbocza opadające ku głębokiej dolinie, a na jej dnie, rwąca górska rzeka i wijący się wzdłuż jej brzegu jednotorowy, stalowy szlak.
 • Uwaga, nadchodzą staruszkowie!

  Uwaga, nadchodzą staruszkowie!

  Starzenie się ludzkości przestało być odległym problemem, zaledwie majaczącym na horyzoncie. Demograficzna transformacja, którą obecnie przechodzi świat, wpłynie na każdą dziedzinę życia.
 • Grecja: Nastolatki zamordowały staruszka za 10 euro

  Grecka policja aresztowała dwie nastoletnie dziewczyny pod zarzutem zamordowania 80-letniego mężczyzny. Nastolatki napadły staruszka w niedzielę w jego domu na północy Grecji i zabrały mu 10 euro - poinformowała w poniedziałek policja.
 • "Dziennikarz pobił milicjanta". "Staruszki też ich bijały"

  "Dziennikarz pobił milicjanta". "Staruszki też ich bijały"

  Dziennikarzowi pracującemu na Białorusi dla telewizji Biełsat zarzucono w środę pobicie milicjanta - powiedział PAP przedstawiciel Biełsatu Aleś Dzikawicki. Z dziennikarzem nie ma obecnie kontaktu i Biełsat podejmie poszukiwania przez prawników.
 • PiS - staruszki - "Wyborcza"

  Śledztwo w komisji do spraw afery hazardowej wreszcie nabrało rumieńców. Po zeznaniach Mariusza Kamińskiego i Jacka Cichockiego, śledczy mogą postawić szereg ważnych pytań natępnym świadkom: Zbigniewowi Chlebowskiemu, Mirosławowi Drzewieckiemu i - przede wszystkim - Donaldowi Tuskowi. Obrady komisji stały się ciekawe - niemniej ciekawe stały się reakcje mediów. A specjalnie "Gazety Wyborczej", która robi co może, by ratować Platformę.
 • Polak oskarżony o morderstwo staruszka geja

  20-letni bezdomny z Polski, Marcin Orłowski zasiadł na ławie oskarżonych w związku z morderstwem Edwarda Highwooda, 79-letniego emeryta z londyńskiej dzielnicy Lewisham. Oprawca zdobył zaufanie swojej ofiary udając flirt, zorientował się bowiem, że staruszek był gejem - informuje Goniec.com.
 • Austria: Polska para okradała staruszki

  Władze śledcze austriackiego kraju związkowego Styria poinformowały o postawieniu 37-letniemu Polakowi i jego 32-letniej żonie zarzutu dokonania 22 kradzieży na szkodę starszych osób z łącznym łupem wartości około 315 tys. euro.
 • Beavis i Butthead staruszkami?

  Beavis i Butthead staruszkami?

  Wulgarny animowany duet - Beavis i Butthead - być może już wkrótce wróci na telewizyjne ekrany, tym razem jednak jako para przyjaciół w podeszłym wieku.