starty

Artykuły - Starty (154)

 • 10 prostych pomysłów na dania z żółtym serem

  10 prostych pomysłów na dania z żółtym serem

  Nie zawsze musi być kładziony w plastrach na kanapki. Ser żółty jest bardzo uniwersalny, może przydać się jako dodatek do dań na ciepło i przekąsek.
 • Gigantyczne zniszczenia po nawałnicy w gminie Lelów

  Gigantyczne zniszczenia po nawałnicy w gminie Lelów

  Biała Wielka pod Lelowem w Śląskiem jest częściowo odcięta od świata. Ostatnia nawałnica zniszczyła tam część dojazdowych dróg. W całej gminie Lelów straty oszacowano na 15 milionów złotych.
 • Citroen w WTCC. A za kierownicą...

  Od sezonu 2014 zespół Citroena rozpocznie starty w wyścigowych mistrzostwach świata samochodów turystycznych (World Touring Car Championship) - uważa szef teamu Citroen Sport Yves Matton.
 • Dakar - Loeb zainteresowany startem, ale jeszcze nie teraz

  Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata Francuz Sebastien Loeb zdementował pojawiające się informacje, że planuje start w Rajdzie Dakar w 2014 roku w teamie Read Bulla razem z Hiszpanem Carlosem Sainzem i Katarczykiem Nasserem Al-Attiyahem.
 • Starcie pod linią 1,31

  Dzisiejsza sesja nie przyniosła, jak dotąd, wyraźnego rozstrzygnięcia na parze EUR/USD. Nad ranem notowano kursy rzędu 1,3050, później byki przystąpiły do ataku, choć trudno sądzić, by było to czymś więcej niż zagrywką czysto spekulacyjną.
 • Kubica znów na starcie. Jak wypadnie?

  Kubica znów na starcie. Jak wypadnie?

  Mimo pojawiających się plotek dotyczącym możliwego odwołania startu załogi Kubica-Baran w Rajdzie Azorów Polacy pojawią się dziś na starcie.