Starszy

Artykuły - Starszy (52)

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.
 • Norwegia najlepszym krajem dla starszych ludzi

  Norwegia najlepszym krajem dla starszych ludzi

  Osobom starszym najlepiej żyje się Norwegii - wynika z raportu organizacji HelpAge International, który opublikowano w środę z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Polska w tym zestawieniu zajęła 32. miejsce na 96 państw; listę zamyka Afganistan.
 • Jesienny pan - Jan Nowicki

  Jesienny pan - Jan Nowicki

  "Starszy pan, to jest kumpel jesieni" - mówi Jan Nowicki. Powinien mieć w zasięgu ręki wino i oglądać sport. "Nie po to, żeby si nadmiernie ekscytować, ale patrzeć, jak się inni męczą" - śmieje się sławny aktor.
 • Naciągają osoby starsze

  Naciągają osoby starsze

  Garnki, łóżka lecznicze, czy pościel w absurdalnie wysokiej cenie.
 • Odwrócony kredyt hipoteczny niebezpieczny dla starszych ludzi!

  Odwrócony kredyt hipoteczny niebezpieczny dla starszych ludzi!

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów alarmuje! Odwrócony kredyt hipoteczny w takiej postaci, jaką przyjął rząd, może być niebezpieczny dla ludzi starszych. Jak usłyszał Krzysztof Berenda, trzeba lepiej zabezpieczyć prawa klientów.
 • Syn Michaela Jacksona sprawia problemy?

  Syn Michaela Jacksona sprawia problemy?

  Rodziną Jacksonów targają kolejne kłopoty. Po tragicznej próbie samobójczej córki piosenkarza Paris, problemów wychowawczych zaczyna przysparzać starszy syn artysty Prince Michael.
 • Janachowska idzie do ślubu

  Janachowska idzie do ślubu

  Tancerka Izabelach Janachowska przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest starszy o 28 lat biznesmen Krzysztof Jabłoński.
 • Rośnie zapotrzebowanie na usługi związane z opieką nad osobami starszymi

  Proces starzenia się społeczeństwa zwiększa popyt na usługi profesjonalnej opieki nad osobami starszymi. Chociaż w Polsce wciąż to przede wszystkim członkowie rodziny przejmują na siebie ten obowiązek, to w wielu sytuacjach korzystają z pomocy. Politycy pracują nad projektem zmian w prawie, które umożliwią m.in. wsparcie dla osób niesamodzielnych i ich opiekunów.
 • "Stażyści": Kabaret starszych panów

  "Stażyści": Kabaret starszych panów

  Billy (Vince Vaughn) i Nick (Owen Wilson) to dinozaury na wymarciu - ofiary współczesnego świata, który rzekomo nie potrzebuje handlowców-domokrążców, bo do niemal każdego mieszkania doprowadzony jest internet, a wraz z nim triumfy święci wirtualny PR. Jeśli panów ma czekać renesans, a nie kryzys wieku średniego, muszą nauczyć się zasad, jakimi rządzi się nowa rzeczywistość.
 • Costa-Gavras: Po prostu starszy reżyser

  Costa-Gavras: Po prostu starszy reżyser

  "Chciałem zrobić film o tym, jak pieniądze wpływają na ludzkie życie" - mówi RMF FM znany francuski reżyser greckiego pochodzenia Costa-Gavras. Laureat dwóch Oscarów i Złotej Palmy w Cannes jest gościem specjalnym festiwalu Off Plusa Camera. Jego najnowszy film "Żądza bankiera" ("Le Capital") otworzył tegoroczną edycję imprezy.