starcie

Artykuły - Starcie (506)

 • Wojna na słowa na linii KE z MFW

  Wojna na słowa Komisji Europejskiej z Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Chodzi o pakiet pomocowy dla Grecji. Eksperci obu instytucji wspólnie uzgadniali warunki przyznania Atenom międzynarodowej pożyczki. Teraz jednak Fundusz w wewnętrznym raporcie przyznaje, że popełnił błędy, wytyka je też Komisji Europejskiej.
 • Pisarski: To jest starcie dwóch politycznych rekinów

  Pisarski: To jest starcie dwóch politycznych rekinów

  W starciu dwóch politycznych rekinów górą Barack Obama - tak drugą telewizyjną debatę między urzędującym prezydentem a Mittem Romneyem ocenia Zbigniew Pisarski, prezes Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego.
 • Szlajfer: Amerykanie już wiedzą, na kogo zagłosować

  Barack Obama był źle przygotowany do debaty z Mittem Romneyem - ocenia politolog Henryk Szlajfer. Według amerykańskich komentatorów, kandydat republikanów zdecydowanie wygrał pierwsze medialne starcie z obecnym prezydentem.
 • Polska - Grecja: Starcie poza boiskiem

  Polska - Grecja: Starcie poza boiskiem

  Przed wieczornym starciem warto dobrze poznać przeciwnika. Oto statystyczno-subiektywna konfrontacja Polski z Grecją.
 • Microsoft całkowicie zablokuje przycisk Start?

  Microsoft całkowicie zablokuje przycisk Start?

  Paul Thurrott, znany bloger zajmujący się tematyką systemu operacyjnego Windows, poinformował, że firma Microsoft zamierza zablokować działanie aplikacji pozwalających na przywrócenie przycisku Start w systemie Windows 8.
 • Star-Typ Sport online

  Star-Typ Sport online

  Polska firma bukmacherska Star-Typ Sport (STS) uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów online. W ciągu kilkunastu najbliższych dni uruchomiony zostanie serwis STS, dzięki któremu klienci będą mogli obstawiać wyniki wydarzeń sportowych czy kulturalnych, nie wychodząc z domu.
 • Szykuje się starcie między UE a krajami trzecimi ws. CO2 w lotnictwie

  Szykuje się starcie między UE a krajami trzecimi ws. CO2 w lotnictwie

  Jutro 26 krajów zrzeszonych w Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) ma zaprotestować przeciw włączeniu ich linii lotniczych do europejskiego systemu handlu emisjami CO2. Za unijne pozwolenia nie chcą płacić m.in. Amerykanie.
 • Polsko-rosyjskie starcie transportowe

  Polsko-rosyjskie starcie transportowe

  Ministerstwo Infrastruktury przygotowuje kontrę na rosyjskie próby ograniczania polskich TIR-ów. Szykują się dokładne kontrole ciężarówek ze Wschodu - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Ostre starcie w sprawie Blidy: Kalisz kontra prokuratura

  Szef komisji śledczej badającej okoliczności śmierci Barbary Blidy, Ryszard Kalisz (SLD) zwrócił się do prokuratora generalnego o skontrolowanie działań łódzkiej prokuratury, która umorzyła postępowanie przeciwko b. szefowi ABW Witoldowi Marczukowi.
 • Rajd Hiszpanii bez Kimiego Raeikkoenena

  Rajd Hiszpanii bez Kimiego Raeikkoenena

  Były mistrz świata Formuły 1 Fin Kimi Raeikkoenen nie stanie na starcie rozpoczynającego się w piątek samochodowego Rajdu Hiszpanii, przedostatniej eliminacji MŚ. Fin kompletnie rozbił swój samochód w czwartek rano, na trasie odcinka testowego.

Filmy - Starcie (9)

 • Bokserskie starcie do ostatniego tchu. Waleczne kangury nie odpuszczały

  To miał być zwykły spacer po polu, ale w Australii ciężko o nudę. Gdy rolnik doglądał nowozasianych roślin, dostrzegł walczące kangury. Bokserski bój trwał w najlepsze, a żadne ze zwierząt nie zamierzało się poddać. (STORYFUL/x-news)
 • Waleczny szczeniak kontra dmuchawa do liści. Kto wygra?

  Ten waleczny psiak nie wygląda jakby miał zrezygnować z obrony swojego terytorium. Buldożek nie cierpi dmuchawy do liści, której ojciec właścicielki używa na podwórku za domem. Zaledwie roczna Rosie, bo takie wdzięczne imię nosi ta suczka, jest wyjątkowo honorowa i za wszelką cenę próbuje przegonić „potwora”. Właścicielka pupila przyznaje, że to samo dzieje się, gdy w ruch wchodzi odkurzacz. (STORYFUL/x-news)
 • Kot kontra maszyna. Kto wygra starcie?

  Popsute ramię zabawki może nie przydać się już dziecku, jednak dla domowego pupila jest szansą na świetną zabawę i trochę pieszczot. Bioniczne ramię żołnierza Big Bossa tym razem musi sprostać oczekiwaniom tych dwóch kotów.
 • Dwa łosie starły się na środku drogi

  Dwa łosie starły się na środku drogi w Nowym Brunszwiku w Kanadzie. Cała walka, która trwała około 10 minut, została zarejestrowana przez jednego z kierowców. Po kilku minutach zmagań, jeden z samców ostatecznie ustąpił i uciekł do lasu. (STORYFUL/x-news)